Wpis z mikrobloga

@Szwolezer_bozy: @Szwolezer_bozy: Czika jest chyba normalny. Gada w 3 osobie, ale przynajmniej nie słyszy głosów w głowie, jak antylateksowy. Swoją drogą rozśmieszyło mnie to, że na jego dziś publikowanej liście jestem na 1 miejscu xD Gość przysapał się do mnie 3 dnia od założenia konta tutaj, gdy nawet słowa złego o Grajewiaku nie zdążyłem powiedzieć, poza tym, że nadużywa alko i odwala wtedy manianę, co jest faktem oczywistym.
CzikaKiri - @Szwolezerbozy: @Szwolezerbozy: Czika jest chyba normalny.  Gada w 3 osob...

źródło: Screenshot_20240725-165439_Firefox

Pobierz
  • Odpowiedz
@Szwolezer_bozy: Idą twoim, to masz uraz do Olgierdano, że odrzucił twoje zaloty. Bo jak można się zafiksować na punkcie typa z internetu, tylko dlatego, bo tyra przygłupów pokroju rudego, zielonego, szympansa itd. Nie nadążam popcornu robić. Dawaj dalej, pośmiejemy się wszyscy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Szwolezer_bozy: chlopie lateksy maja duzo niezdrowych problemow z ktorymi sobie nie radza, tance w dziwnych wdziankach, gadania dupa do kamer, obsesje na punkcie lalek i pluszakow/furries, chore fetysze seksualne napedzane incelstwem, najwieksi keyboard warriors, otwarte wspieranie i racjonalizowanie ludzi typu kosno i inne zachowania ktorych druga grupa nie ma.
  • Odpowiedz