Wpis z mikrobloga

Natura nie jest tak brutalna, jak twierdzą niektórzy. Jeśli wyglądasz przeciętnie (5-6/10) i masz typowy temperament/dynaminę, to spokojnie znajdziesz dziewczynę. Nawet w dzisiejszych czasach. #przegryw #blackpill
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 12
@kamil150794 5-6/10 normalnie ma zainteresowanie ze strony samic i bez problemu znajduje partnerkę. Dla mnie się wydaje że problem jest w tym że tacy 2-3.5/10 myślą że są przeciętni, a tak naprawdę są dużo poniżej
  • Odpowiedz
5-6/10 normalnie ma zainteresowanie ze strony samic i bez problemu znajduje partnerkę. Dla mnie się wydaje że problem jest w tym że tacy 2-3.5/10 myślą że są przeciętni, a tak naprawdę są dużo poniżej


@Limeade: to prawda, tutaj czasami ktos wrzuca totalnie przecietnych typów z podpisem Oski 7/10
  • Odpowiedz
@kamil150794: @Eugeniusz_Zua
A mi się wydaje, że dzisiaj, gdy hipergamia wystrzeliła, to właśnie 5/6 mają największe problemy, jeśli nie mają mocnej dynaminy to ich pozycja mocno się pogorszyła na przestrzeni lat.
Ale generalnie nawet będąc brzydkim da się wyrwać modelkę, oczywiście trzeba to czymś zrekompensować.
Problem jest gdy obok nietrakcyjnego wygladu twoja osobowość zamiast pomagać jeszcze bardziej cię pogrąża.

Paradoksalne mój 4/10 wygląd to najlepsze co mam do zaoferowania.
  • Odpowiedz
@analboss bo przez hipergamię loszki 5/6-10 myślą że są 7/8-10 i odrzucają gości z ich poziomu. Natomiast bazyle mające 30-40kg za dużo myślą że są 5/6-10 i liczą na gości 5/6-10. Natomiast większość z nas jednak ma pewną godność i obrzydzają nas takie bazyle. Ot cała sytuacja xd
  • Odpowiedz
/8-10 i odrzucają gości z ich poziomu. Natomiast bazyle mające 30-40kg za dużo myślą że są 5/6-10 i liczą na gości 5/6-10. Natomiast większość z nas jednak ma pewną godność i obr


To jest clue dzisiejszego problemu, przegryw zawsze był przegrywem na przestrzeni dekad,
ale nigdy nie było sytuacji, że dobre partie mężczyzn przeciętnych miały aż takie problemy ze znalezieniem partnerki.
Znam wielu ludzi, którzy serio są w porządku, mają pracę 10k, wykształcenie, własne mieszkania w stolicy, są super ludźmi, ale jest jeden problem - mają 170cm wzrostu i są skreśleni

Dlatego
  • Odpowiedz
@analboss mam podobną sytuację- spoko pracę, lokum, wykształcenie, ale niestety 180 mitycznego nie ma, włosy wyszły zaraz po 20 rż no i it's over dla mnie. Jak założę jakieś tindery to dziennie jedno, dwa polubienia wleca, ale albo są to bazyle z otyłością, alboalternatywki, no i jeszcze dzieciate. Ale no sorry, ale nie zamierzam się zniżać do takiego poziomu bo to już bardziej się divy opłacają. A nie mam wysokich wymagań,
  • Odpowiedz