Wpis z mikrobloga

Pomówienie o gwałt/przemoc domową sposobem na zarobek? Tak, to możliwe. Pisałem o tym w kontekście ustawy „Mieszkanie za Pomówienie”, gdzie na podstawie fałszywego oskarżenia o przemoc domową można doprowadzić do natychmiastowej eksmisji mężczyzny z mieszkania, nawet własnościowego, na 14 dni.

Eksmitowany mężczyzna musi oddać klucze i zostawić wszystkie rzeczy osobiste w mieszkaniu. W tym czasie osoba pomawiająca, która na ten okres przejmuje mieszkanie na wyłączność, może to mieszkanie obrabować, wyprowadzić z niego elektronikę, pieniądze, a nawet ukraść samochód (bo kluczyki do samochodu też trzeba zostawić w mieszkaniu w momencie eksmisji).

Po 14 dniach nie ma już czego szukać.

W sprawach gdzie mamy fałszywe oskarżenie o gwałt jest jeszcze gorzej bo jeżeli uda się doprowadzić do niesłusznego skazania to potem można wnieść pozew o zadośćuczynienie i jeszcze z więzienia fałszywie oskarżony będzie płacił swojej oprawczyni.

#dyskryminacjamezczyzn #pieklomezczyzn #prawo #mieszkaniezapomowienie #logikarozowychpaskow #bekazlewactwa #falszyweoskarzenie
sildenafil - Pomówienie o gwałt/przemoc domową sposobem na zarobek? Tak, to możliwe. ...

źródło: IMG_0453

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
@sildenafil: w takim razie faceci zaczną w końcu wybierać kobiety głową a nie ujem, bo ładna i łobuziara kocha najbardziej xD jak facet dał się owinąć wokół palca jakiejś doopie i w ten sposób wykurzyć z mieszkania to nawet mi nie żal naiwniaka
  • Odpowiedz
@Felixu: dobrze że mój niebieski nie czyta takich incelskich wysrywów bo byśmy razem nie zamieszkali i nie zrobiłby dla mnie kuchni marzeń. Jak facet wyskakuje z tekstem że on z różową mieszkać nie będzie, mimo że są że sobą długo, bo się boi jakichś farmazonów o których się wyłącznie naczytał na wykopie i się wystraszył, to to Red flag dla mnie.
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus potępiam fałszywe oskarżenia, ale w dużej części się z Tobą zgodzę - nie byłoby całej sprawy, gdyby zdesperowany kukold nie wybierał pierwszej lepszej chętnej i przymykał oko na jej zły charakter, tak samo nie byłoby fałszywych oskarżeń o gwałt, gdyby ci faceci nie chcieli ruchać wszystkiego, co się rusza, tylko najpierw nawiązali relację i poznali się nawzajem. Znam facetów, którzy źle wybrali i mają teraz przesrane, ale sami pisali się
  • Odpowiedz
@hansschrodinger: nie moja, ale skoro faceci uważają kobiety za winne tego że zostały skrzywdzone przez facetów, to w takim razie dlaczego mam nie uważać, że faceci sami są sobie winni skrzywdzenia przez kobiety?

Z resztą jak mam świadomość że facet z którym się spotykam został zdradzony, wywalony z mieszkania, oskarżony o gwałt albo stracił kupę pieniędzy na pomaganie którejś ze swoich ex to dla mnie jest to wielki czerwony neon,
  • Odpowiedz
@hansschrodinger Wyraźnie napisałem, że potępiam fałszywe oskarżenia, więc to wskazuje, kogo winię. Ja współczuję ludziom, którzy są ofiarami, a niczym nie zawinili, ale dlaczego miałbym współczuć kukoldowi, który dawał się ośmieszać kobiecie przez lata, dawał się terroryzować, a później ta kobieta straciła ostatnie resztki szacunku do niego i postanowiła go wykorzystać? Czemu miałbym mu współczuć? Trzeba było się wycofać, gdy powodów do tego było mnóstwo. A te bajki, że kobieta była
  • Odpowiedz