Wpis z mikrobloga

  • 0
@nowyjesttu mam nadzieję że twoje mieszkanie nie wygląda jak piwnica, pamietam jak szukałem czegoś w NO to większość już na zdjęciu była przygnębiająca a co dopiero tam mieszkać
  • Odpowiedz
mam nadzieję że twoje mieszkanie nie wygląda jak piwnica, pamietam jak szukałem czegoś w NO to większość już na zdjęciu była przygnębiająca a co dopiero tam mieszkać


@paw39: ale o czym dokladnie piszesz? Pogoda? Wystroj wnetrza? Bo hyble w piwnicach to czasem faktycznie dramat, normalne mieszkania maja irytujacy zwyczaj posiadania wielkiego salonu z otwarta kuchnia kosztem malenkich pokoikow, ale wszechobecna ikeoza i biale sciany sa jednak dosc optymistyczne

Co nie
  • Odpowiedz
  • 0
@DryfWiatrowZachodnich właśnie pisze o tych hyblach, jak szukałem mieszkania to same nory chyba na dobicie Polaka na emigracji, na szczęście znalazłem coś na parterze z dużą ilością światła i nie wyobrażam sobie żyć inaczej ()
  • Odpowiedz
@paw39: z tymi hyblami to w ogole ciekawa sprawa - jakby w jakimkolwiek innym kraju oferowano mieszkania w piwnicach dla studentow i imigrantow to by bylo jak tak mozna, warunki nie dla ludzi, ale to sie dzieje w tej lepszej skandynawii wiec spoko ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Najgorszej jak trafi sie na wszechobecne drewno, na scianach, suficie - nie dosc ze szybko ma sie tego dosc,
  • Odpowiedz
  • 0
@DryfWiatrowZachodnich a czy słyszałeś że takiego hybla-piwnicy nie wolno wynajmować zgodnie z prawem? Nie wiem czy to prawda ale tak raz słyszałem że to trochę śmierdząca sprawa ale oni mają to w dupie
  • Odpowiedz