Wpis z mikrobloga

@zdrajczyciel: walka pokolenia Z o tanie mieszkanie na Żoli,albo na Moko. Należy nam się!
Ożarów mazowiecki za 10 tys przy stacji pkp już nie wchodzi w grę.

Coś jak oferta pracy w sortowni odpadów dla kobiet, gdzie laski pruły się że mają pracować przy śmieciach w ramach równouprawnienia.
To samo przy mieszkaniach.

-Mam kupić pierwsze mieszkanie w Ożarowie? S--------j, minimum bliska Wola za 10 tys, a jak nie to niech
  • Odpowiedz
@zdrajczyciel: ale odnieś się do moich argumentów. Mieszkania są drogie tylko w 7 największych miastach w Polsce. Dlaczego? Bo wszyscy chcą tam mieszkać. Jak wszyscy chcą tam mieszkać to popyt... Tak! Rośnie

Jak popyt rośnie to cena.... Tak! Rośnie...

Rozwiązanie?
Szukać alternatywy a nie podążać
  • Odpowiedz
  • 0
@kapitan-zbik-90: Płycizna tego toku myślenia nie zachęca do dyskusji. Traktujesz element szerokiego zjawiska w sposób wyizolowany, a jeszcze dodatkowo dajesz rozwiązania z d--y. K---a, niezły kuc się tu zachował, jak wypok z 2015 xD
  • Odpowiedz
@zdrajczyciel: XD przykro mi Joda nieruchomości, że nie jestem godzien debaty z tobą. Jedną z technik manipulacji jest ośmieszenie i umniejszenie drugiej stronie debaty. Co właśnie uczyniłeś, bardzo tani chwyt:)

Pozdrawiam z 47m2 z ogrodem przy stacji metra, kupionych po 5300:)
  • Odpowiedz
@zdrajczyciel: czemu Tusk miałby się przejmować tagiem #nieruchomosci z wykopu i iksa? Toć mimo wszystko co odwala, ma ugrupowanie polityczne z największym poparciem. Trzaskowski prezydentem. Tak że olać was, i tak nie chodzicie zapewne na wybory, nie macie głosu.
  • Odpowiedz