Wpis z mikrobloga

Ni ch#$@ nie kupię #smartwatch w tych czasach. Obojętnie czy za 300 zł czy za 3000zł trzeba ładować co kilka dni a nawet częściej jak chcesz ze wszystkich funkcji korzystać. Męczarnia. Bateria się zużywa i producent porzuca soft albo nowa wersja Bluetooth wychodzi i zegarek się nie łączy. Mamy wtedy kolejny elektrośmieć. Nie chcę.
Tak to ja dzwonię.
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kidi1 nie wiem mi wystarczy, że mogę zadzwonić z ręki i sprawdzić powiadomienia z ręki

Nie potrzebuję aktualizacji bo to i tak działa a zegarek ładuje co jakieś 20-30dni
  • Odpowiedz
  • 0
@Norskee: @Mortadelajestkluczem Owszem Kirin a1 jest energooszczędnym procesorem, ale ma słabą wydajność. Coś za coś.
Ale 790mAh to faktycznie wyjątek w tych sprzętach. Niestety jak włączymy GPS to czas się drastycznie skraca.
  • Odpowiedz
@kidi1 nie wirm po co lepszy procesor w zegarku który w zasadzie nie ma sklepu a to co w nim jest działa płynnie

To nie jest zegarek czy telefon z androidem że za dwa lata będzie mulil bo aplikacje są coraz cięższe

Więc po co mi ten lepszy procesor w zegarku który ma to co ma i nic więcej nie będzie miał ?
  • Odpowiedz