Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Bycie 30-letnim przeciętniakiem na rynku matrymonialnym takie jest:
1) młode laski -> NIEDOSTĘPNE
2) "laski" w twoim wieku, po przejściach, gdy w końcu po roku używania #tinder jakaś się zgodzi -> CHCĄ ŚLUBU NA WCZORAJ I DZIECI ZA JAKIŚ CZAS (o ile już nie mają)

I teraz wyobrażacie sobie kogoś kto nie miał wcześniej doświadczenia, że pakuje się w związek z taką laską? Jak się za bardzo zaangażujesz to laska cie wyciśnie jak cytrynę. Nawet jak jest spoko to taki #przegryw nie odnajdzie się w życiu rodzinnym, w byciu ojcem. To zbyt głęboka woda. Poza tym taki przegryw potrzebuje nadrobić stracone relacje, nauczyć się tego wszystkiego od początku a nie z dnia na dzień wejść w buty kogoś kto się wyszalał i jest gotowy na stabilizacje, poważne życie.

#blackpill #hipergamia #tfwnogf #badoo #slub #zwiazki #relacje #przegrywpo30tce



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Bycie 30-letnim przeciętniakiem na rynku matr...

źródło: 1517649233_ftoeft_600

Pobierz
  • 56
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 1
Anonim (nie OP): Mam koleżankę 30 lat, akurat szuka chłopaka.

Nie chce dzieci.
Nie chce ślubu.
Ogólnie nowoczesna feministka, ale taka prawdziwa - wszystko 50/50 w związku.
Ma samochód i prawo
  • Odpowiedz
@MajorKusiol: już widzę ten jego peak. Przeciętny 30+ nie ma nic. Mam 22 lata i takie mireczki mnie śmieszą. Żadna młoda nie poleci na kolesia tylko dlatego, że mu się wydaje, że jest jakiś najlepszy czas dla niego. Wierzycie w bajeczki dla poyebów.
  • Odpowiedz
Często wpada do mnie i dziewczyny w odwiedziny, taka nasza “psiapsiuła” więc znamy się dobrze i o wszystkim gadamy i ehh, ciężko znaleźć jej faceta dobrego. Jest jeden kolega podobny do mnie co by super pasował, ale ona chce zostać w Polsce bliżej rodziny, a on woli we Francji mieszkać, więc trochę brak kompatybilności w temacie. To co nam pokazuje na appkach online to masakra. Znaleźć wolnego faceta na poziomie po 30ce
  • Odpowiedz
już widzę ten jego peak. Przeciętny 30+ nie ma nic. Mam 22 lata i takie mireczki mnie śmieszą. Żadna młoda nie poleci na kolesia tylko dlatego, że mu się wydaje, że jest jakiś najlepszy czas dla niego. Wierzycie w bajeczki dla poyebów.


@PoznanskaSzneka: oczywiście, że tak a takie wątki to zawsze zalew redpilianów i ich fantasmagorii. Tak tak nagle z czapy po przekroczeniu 30 lvl zaczeli miec powodzenie XDDD
@
  • Odpowiedz
I nie raz widziałem laski >8/10 które wybierały sobie typa o średnim wyglądzie,


@MajorKusiol: ale wiesz dla czego wybrały? czy moze sam sobie dopisałeś historie o tej mitycznej sile charakteru? przeciez to juz nie jest żadna tajemnica, ze tacy goście rzeczywiście zostają wybrani gdy chady zabrały już to co najlepsze i przychodzi pora na tego hehe ogarniętego (czyli w skrócie beta bankomat).
  • Odpowiedz
Tak tak nagle z czapy po przekroczeniu 30 lvl zaczeli miec powodzenie XDDD


@Eugeniusz_Zua: nigdy nie słyszałeś o ludziach, którzy po 30 osiągają sukces / zmieniają swoje życie, bo widzą że ch** robią i nic nie idzie do przodu? ojej, twój pech.
  • Odpowiedz
o wszystkim gadamy i ehh, ciężko znaleźć jej faceta dobrego

Znaleźć wolnego faceta na poziomie po 30ce to naprawdę nie jest łatwa sprawa.


@mirko_anonim: każdy dobrze wie ze jak laska reprezentuje jakieś minimum ponad "netflix, tiktok, pazy, ig starterpack", to jej ego i wymagania są kosmiczne.

Mam koleżankę 30 lat, akurat
  • Odpowiedz
@czescmampytanie: nie powiedziałem, że czarna i nie odpowiadam. Cóż, mów se co chcesz, wracaj do walenia konia i pisania jak przegryw, a ja wieczorem zrobię to z kobietą. Przestań być przegrywem, to może kiedyś też dostaniesz.
  • Odpowiedz