Wpis z mikrobloga

uj mnie strzela jak widze ze w koncu zaczelo na powaznie spadac a ja obok albo na #!$%@? stop lossie


@DiorSauvage: Uj strzela gdy zamiast stopa z palca jest telefon od Marcina. Bo stopy z palca do tego prowadzą. Grubasy i przekozako grajace na SL z palca robia to by nie wrzucac do arkusza, ale oni maja dyscyplinę i są grubasami. Dla maluczkich żelazny stop lub bankrut w przyszłosci.
  • Odpowiedz
@DJ007: ee tam, ja juz w sumie przestalem grac, chcialem odpalic po prostu szorta z szerokim stop lossem (przy tej pierwszej pozycji mialem gdzies w okolicach 20750, przy drugiej doslownie wrocili po mojego stopa i zaczeli zjazd) i dac mu sie rozwijac.. no i wlasnie widze jak sie rozwinal ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
chcialem odpalic po prostu szorta z szerokim stop lossem


@DiorSauvage: Nie ma złotego środka, bo stopy są po to by czasem odpaliły, a nie po to by nie zostały wyhaczone. Ja wole mniejsze i miec siłę na ponawianie niż dostac gruby strzał i zbierac się do kupy przez tydzień. Oczywiscie to kwestia stylu, ewentualnych backtestów i metody.
  • Odpowiedz
w tym przypadku lepiej bylo trzymac pozycje


@DiorSauvage: W tym tak, w innym już nie, bo by przyleciał czarny łabędź i zrobił dzień świra. Wyobraź sobie kogoś grającego bez stop lossa pod odbicie 23 lutego 2022 roku...
  • Odpowiedz