Wpis z mikrobloga

Nigdy nie czułam się bezpieczniejsza w Polsce odkąd kupiłam sobie groźnego psa.
Wychodzę swobodnie na miasto po 22:00 bez obawa że będę zaczepiana przez p0laka który chce mnie zg*cić. Idąc ulicą z moim pieskiem sebixy pakerzy z siłowni odsuwają się ze strachu. Trafił się jeden p0lak który pruł się o to że mój piesio nie ma kagańca, wystraczyło że mój bully warknął, szeknął i pokazał zęby, a p0lak uciek przestraszony. XDD
Kocham być posiadaczką American bully. Nigdy nie czułam się bezpieczniej w Polsce. Przestałam bać się żuli, sebixów i creepów którzy zaczepiali mnie na ulicy.
Każda kobieta jeśli chce czuć się bezpieczna w Polsce powinna kupić sobie psa tej rasy.

Chłop nie obroni kobiety tak jak obroni ją ten pies, bo powiedzmy sobie szczerze, gdyby na mnie napadł ktoś na ulicy żaden p0lski mężczyzna nie stanąłby w mojej obronie, takie jest teraz pokolenie pizedeuszy. Nic nie wzbudza takiego respektu do kobiety jak agresywny pies przy jej boku. Tym bardziej że ja jestem drobną kobietą o wadze 50kg chłopy chodzą na paluszkach aby nie sprowokować mojego puszka który z łatwością wyrwałby mi się ze smyczy. Nigdy nie czułam się bardziej pewna siebie odkąd jestem posiadaczką tej rasy.

#rozowepaski #niebieskiepaski #redpill #blackpill #zwiazki #psy #p0lka
xena_x - Nigdy nie czułam się bezpieczniejsza w Polsce odkąd kupiłam sobie groźnego p...

źródło: 95096259_2914795485276630_6806718033885659136_n

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
Wychodzę swobodnie na miasto po 22:00 bez obawa że będę zaczepiana przez p0laka który chce mnie zg*cić


@xena_x: raczej o to nie musisz się martwić.

Trafił się jeden p0lak który pruł się o to że mój piesio nie ma kagańca, wystraszyło że mój bully warknął, szeknął i pokazał zęby, a p0lak uciek przestraszony


@xena_x: ciesz się, że nie dostaliście gazem :)
  • Odpowiedz