Wpis z mikrobloga

@Wokawonsky: masz dodatkowe rozwinięcie - Polska bez mózgu z durniami za sterem


@robert5502: mordo ale chodziło mi o rozwinięcie tych punktów na grafice. Wiem, że umiejętność czytania ze zrozumieniem nie dla wszystkich jest oczywistością, ale staram się pisać jak najbardziej zrozumiale.
  • Odpowiedz
  • 1
@Wokawonsky: Nie jesteś zbyt bystry. Nie trudno sie zorientować, ze jeżdżę po konfie jak po burej suce i piwo z Mentzenm to ostatnie o co mozna mnie podejrzewać. A od tłumaczeń pomysłów konfy sa ich zwolennicy
  • Odpowiedz
Nie jesteś zbyt bystry. Nie trudno sie zorientować, ze jeżdżę po konfie jak po burej suce i piwo z Mentzenm to ostatnie o co mozna mnie podejrzewać. A od tłumaczeń pomysłów konfy sa ich zwolennicy


@robert5502: wręcz przeciwnie. Jedyne, co chciałem tutaj zyskać to to, żebyś przyznał, że nie masz pojęcia co oznaczają te hasła i powielasz tę grafikę bezmyślnie (co właśnie zrobiłeś, dzięki)
  • Odpowiedz
Jedyne, co chciałem tutaj zyskać to to, żebyś przyznał, że nie masz pojęcia co oznaczają te hasła i powielasz tę grafikę bezmyślnie (co właśnie zrobiłeś, dzięki)

@robert5502: Bezmyślny lewakuuuuu po prostu "Polska bez Żydów" to tak naprawdę znaczy że z Żydami a poza tym to Pan Doktor żartował tylko.
  • Odpowiedz