Wpis z mikrobloga

@BiggieSmoke: Mogę polecić po prostu dobry warsztat, myślę, że na Volvo też się znają, bo S40 to nie jest jakiś statek kosmiczny ( ͡º ͜ʖ͡º) TR Serwis, Paczkowska 26, robiłem u nich dwa auta, w obydwu przypadkach byłem zadowolony ze współpracy z nimi.
  • Odpowiedz
  • 0
@BiggieSmoke Na przyszłość polecam jednak najpierw znaleźć dobry warsztat w okolicy gdzie kupujesz auto i pojechać, ze sprzedającym sprawdzić auto zanim kupisz. Bo można trafić na niezła minę. Możesz też spróbować wykupić sobie usługę sprawdzenia auta np. przez autotesto.pl (nie wiem czy to dobra referencja, ale współpracują np. z "zakupem kontrolowanym" TVNu). Wydaje się być spoko opcją bo korzystają z zaufanych warsztatów, ale jedynie punktują co jest do zrobienia na już,
  • Odpowiedz
  • 0
@Golfinho

@BiggieSmoke ten silnik to 2.0hdi. Znają go chyba wszystkie możliwe serwisy ;)


Tak jak zawieszeniu Focusa Mk.2, a jak moja matka pojechała do Norauto na wymianę klocków to jej zalecili wymianę połowy zawieszenia. Stanęło na klockach i jak znajomy mechanik wrócił z wakacji wziął auto na podnośnik to stwierdził, że zawias jest ok, a klocki założyli słabe, ale za to w wysokiej cenie. Jak sprzedawali auto 3 lata później
  • Odpowiedz
@Uwazny_Obserwator: No to widzisz, a ja z nimi problemów nie miałem nigdy, a robiłem większe naprawy, cenowo było w porządku, na jakość obsługi i terminowość też nie było co narzekać. EDIT: A tak swoją drogą, jeżeli zrobili naprawę od ręki, to nie ma co się dziwić, że skasowali, bo tam się czeka na wolny termin po trzy tygodnie ;-)
  • Odpowiedz
@bocznica Nie przesadzajmy to były tylko klocki, ale fakt potem to czasem po jakieś pióra do wycieraczek się jeździło bo ceny mieli przyzwoite na same części. Sytuacja jednak była taka, że warsztat gdzie rodzice robili auto miał przerwę urlopową, a sama różnica w cenie nie była wielka to matka podjechała.
  • Odpowiedz
@bocznica No nie zaprzeczam i nie bronię Norauto. Ale nie porównywał bym wymiany klocków do organizacji wesela i nie obrażał bym aż tak McD ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz