Wpis z mikrobloga

Ku*wa nie dziwię się, że ludzie w tym kraju umierają. Właśnie odmówiono mi zrobienia biopsji próżniowej na NFZ w centrum leczenia chorób p----i, żeby usunąć zmianę nowotworową, bo "mają za dużo pacjentów i mam wrócić jak zmiana urośnie".
Kraj z dykty i kartonu.
#nfz #gownowpis #gorzkiezale #krajzdykty #nowotwory #onkologia
  • 65
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MirandaB w świetle takich informacji zawsze rozbrajała mnie bogobojna chrześcijańsko-konserwatywna narracja, że w #tymkraju szanuje się życie. Skoro tak, to dlaczego ludzie żyją krócej niż na "zgniłym zachodzie", jest większe zanieczyszczenie powietrza i więcej wypadków na drodze?
  • Odpowiedz
@MirandaB: LOL, a co było k---a w czasach pandemii COVID? Pytałem się lekarza co niby robić jak mam COVID, to wiesz co powiedział?

- Panie, bierz pan paracetamol, a jak będą duszności to proszę wezwać karetkę. xD.

Żadnych witamin, żadnych minerałów czy zalecenia brania cynku, potasu, magnezu. Nic k---a. Na szczeście zioła, witaminy, minerały i cynk z wit D zrobiły swoje więc jest ok. NIe dziwię się, że było tyle
  • Odpowiedz
@Soltys_z_miasta: powiem ci, że traktują człowieka jak intruza. Kawał mięsa. Nie wiem, jutro spróbuje się może wprosić bo mi jedna pielęgniarka doradziła by spróbować wejść "między pacjentami" i doktor może zobaczy. Marnujesz czas (którego nie masz) i pieniądze jeżdżąc i odbijając się jak piłka.
  • Odpowiedz
@MirandaB kręć aferę. To nie jest zapalenie zatok, żeby to tak zostawić. Moja mama na szczęście z tym samym trafiła do dobrego szpitalu i odpowiednio wcześnie lekarze zareagowali póki raczysko jeszcze nie dawało aż tak popalić. Trzymaj się tam i walcz o swoje
  • Odpowiedz
żeby tylko go nie przyjąć do szpitala i upieprzyć tę nogę


@rolnik_wykopowy: powiem ci dlaczego, bo taki pobyt na oddziale jest skazany na to że przyniesie straty dla oddziału, w sensie wycena procedury jest poniżej kosztów jakie wytworzy jego pobyt, dlatego taki oddział woli przyjąć planowy pęcherzyk, zoperować i wypisać na następny dzień niż bujać i tak x7 niż trzymać dziadka 2-3 tygodnie na tym samym łóżku ( ͡°
  • Odpowiedz
@MirandaB: w przeciwieństwie do wszystkich wypowiedzi muszę przyznać, że ja z guzem w p----i zostałam obsłużona bardzo dobrze. Pod koniec maja na profilaktycznym USG został wykryty guz, już na następny dzień dostałam kartę DILO, która od razu zarejestrowałam w UCK w Gdańsku. Po rejestracji karty dostałam koordynatora, i zgodnie z obowiązującymi zasadami w ciągu 10 dni roboczych przyjął mnie chirurg onkolog, zlecił różne badania, ktore również były wykonywane w ciągu
  • Odpowiedz
@MirandaB: pani która mi robi USG p----i, skierowała mnie na mammografię na NFZ. Mam guzy w piersiach, plus babcia miała raka dwa razy (p----i i sutka), czyli jak najbardziej oprócz wieku mam wskazania do tego. Odmówiono mi, bo ponoć nie ma wskazań i jestem za młoda na to. Tak naprawdę oszczędzają, tylko po c--j mi zabierają tysiaka z wypłaty co miesiąc żebym raz w życiu nie mogła zrobić badania?
  • Odpowiedz
@podomka: znajoma pielęgniarka podpowiedzała mi jak ograć temat, miałem konsultacje wczoraj na brudnie i umówili mi już wycinkę do badania. Zasadniczo, wejść na pałę z papierami i grać głupa . Na początku chcieli bym sobie poszedł ale w końcu już mnie opykali.
  • Odpowiedz