Wpis z mikrobloga

  • 0
@panpegin odpowiedź od cert: Dzień dobry,
dziękujemy za przesłanie wiadomości.

Firma, wskazana w przekazanej korespondencji oferuje usługi, które są legalne w świetle polskiego prawa. Nie mamy żadnych podstaw do blokady strony.

Jeśli uważają Państwo, że zostały naruszone Państwa prawa jako konsumenta sugerujemy zgłosić sprawę do Urzędu Ochrony Konkurencji i
  • Odpowiedz
  • 1
@SpalaczBenzyny no ok tylko na jakiej podstawie uzyskali moje dane osobowe? Na moje oko tylko zdjęcie pojazdu i rejestracji ale tutaj tego napewno nie było. Mam teorię że był wyciek danych ubezpieczyciela
  • Odpowiedz
@panpegin: skoro nie parkowaleś to odpisz że nie parkowałeś bo nigdy nie byleś w berlinie, i na nich leży aby udowdnić ci winę, niech prześlą zdjęcie twojego samochodu.
  • Odpowiedz
dostałem pismo z nakazem zapłaty za parkowanie w Berlinie.


@panpegin: #!$%@?ć do kosza i zapomnieć o sprawie. I pod żadnym pozorem nie odpisywać - a jeśli już, to wyłącznie z żądaniem podania informacji o sposobie uzyskania twoich danych osobowych i informacją o nakazie ich usunięcia pod groźbą sprawy w sądzie o złamanie RODO.

To jest prywatna firma, więc może Cię co najwyżej w pompkę pocałować. Coś jak APCOA.
  • Odpowiedz
Wyślij pytanie do Lidla czy ta firma faktycznie obsługuje tam parking. Może się okazać, że ktoś jeździ na Twoich blachach. Był taki przypadek, że babka wypatrzyła gdzieś na parkingu pod sklepem auto identyczne jak jej i nawet numery rejestracyjne się zgadzały a potem się okazało, że ktoś sobie przyczaił identyczny model i kolor a potem zamówił "kolekcjonerskie" blachy i tak sobie jeździł.
  • Odpowiedz