Wpis z mikrobloga

Ostry hejt na prawicę się wylewa po ataku Zajączkowskiej na Von der Leyen. Trollownia pracuje 24/7 w obronie niemieckiej baby, która ma was wszystkich za robaków xD

Wolność słowa tak, ale uważaj co mówisz, bo potem nasza farma trolli przeprowadzi zmasowany atak.

Przecież to niemożliwe mieć tak nudne życie, żeby pastować non stop pełne toksyby wysrywy polityczne za darmo xD

#polityka €konfederacja #bekazlewactwa
  • 42
  • Odpowiedz
  • 18
@Kopyto96: Najlepsze jak szukają czegokolwiek na nią w odmętach internetu sprzed 10 lat, a jak ktoś by chciał coś znaleźć na lewice to wystarczy w google zaznaczyć "ostatnie 24h" i wpisać - lewica przemyśl ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kopyto96: Bez kitu, dawno nie widziałem takiego zmasowanego ataku funkcjonariuszy neuropy na jakąś konkretną osobę. Piana im dosłownie leci z mordy. A że nic ciekawego na Ewkę nią nie mają oprócz jakichś jej zdjęć, gdy miała 15 lat i normalne życie, znajomych itd., to dorabiają jakieś teorie z dupy i plują jadem na potęgę. Oby baba zaszła jak najdalej, żeby im odbyty wypadały codziennie.
  • Odpowiedz
  • 12
@Kopyto96 co chłop chochoła wymyślił, by mieć jakie zwycięstwo z rana. Nudne życie musisz mieć xD

Ludzie się śmieją z głupiej Karyny i jej armii spermiarzy, a nie wychwalają von der leyen xd
  • Odpowiedz
@Kopyto96
Osobiście nie jestem za konfederacją ale (tak tak wiem)…

Ale mam w dupie kim jest. Akurat stojąc tam mówiła prawdę. Uśmiechnięte dzieci lewicy jedyne co umiały powiedzieć to to, że "to wstyd". Jak pytałem za co konkretnie im wstyd i żeby wskazali chociaż jedno kłamstwo - cisza.

Tak właśnie wyglądają ideolodzy. W Polsce ich pełno. Zarówno PiSowskich jak i POwskich.
  • Odpowiedz
Tak się śmieją z niej, że zyskuje poparcie.


@Kopyto96: Jak jej coś w sondażach wyskoczyło po tej całej wypowiedzi i dyskusji wobec niej, to przecież tylko potwierdza, że jest z czego się śmiać w kontekście armii spermiarzy, którzy ją wychwalają, bo nie wygląda jak typowa Socha i podziela ich poglądy xD
  • Odpowiedz