Wpis z mikrobloga

Jest tutaj jakiś #leon-owiec 1 serii - 1.6 benzyna? Od jakiegoś czasu na starcie miga mi lampka od ciśnienia oleju, pomiga i gaśnie.
Do tego robi to w kropke, bo czasem pomiga, czasem nie, dzisiaj po raz pierwszy migało 2 razy z rzędu z przerwą 2 minut.
Zamówiłem nowy czujnik, aczkolwiek trochę się martwię i jestem ciekaw innych doświadczeń.
#samochody #motoryzacja #seat
Ki3mon - Jest tutaj jakiś #leon-owiec 1 serii - 1.6 benzyna? Od jakiegoś czasu na sta...

źródło: Seat-Leon-1.6-16V

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • 0
@inzynier_robert: jest w połowie tak jak uczyli xd
@farmerman w grudniu, jak pierwszy raz zaczęło migać sprawdziłem poziom, zjadło praktycznie cały i sporo dolałem, miga tak już półtora tygodnia.
Ten leon też ma dziwnie te lampki zrobione, bo od oleju są dwa (choinka i ta kropka po lewo, to ona własnie miga), wcześniej żadna nie świeciła że trzeba uzupełnić.
Ki3mon - @inzynier_robert: jest w połowie tak jak uczyli xd
@farmerman w grudniu, jak...

źródło: _awc.blogi-71978-1

Pobierz
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@trzaichlac69 rocznik 2000, tylko on działa normalnie, normalnie odpala nie wydaje dziwnych dźwięków, nagrzewa się normalnie, trzyma temperaturę, ma normalne stałe obroty. Na początku w ogóle kontrolka migała tylko w wilgotne dni po deszczu, ale to może być koincydencja.
  • Odpowiedz