Wpis z mikrobloga

Myślę, że powinniśmy robić więcej śmiesznych obrazków z Tuskiem i Domańskim. Oni ewidentnie odsyłają do MR, aby obrywało się randomom jak Tomczak lub Paszyk, a tutaj trzeba powiązać katastrofalne skutki dopłat do kredytów z liderami partii.

#nieruchomosci #mieszkanienastart #polityka

Atakujemy śmiesznoobrazkowo wierchuszkę KO/PSL?

  • tak 89.2% (592)
  • nie 10.8% (72)

Oddanych głosów: 664

  • 12
  • Odpowiedz
Myślę, że powinniśmy robić więcej śmiesznych obrazków z Tuskiem i Domańskim. Oni ewidentnie odsyłają do MR, aby obrywało się randomom jak Tomczak lub Paszyk, a tutaj trzeba powiązać katastrofalne skutki dopłat do kredytów z liderami partii.


@mickpl: Budzie/PISowi za BK2% też bym nie odpuszczał.
  • Odpowiedz
@acpiorundc: dokładnie. Niech będzie widać, że te niewypały mają ze sobą związek. Może to w końcu kogoś doprowadzi do tej kliki deweloperskiej, która lobbuje za tego typu dopłatami.
  • Odpowiedz
@mickpl: Ja bym proponował uwzględnić wszystkich prawdopodobnych kandydatów na prezydenta, mam na myśli Tuska, Trzaskowskiego i Sikorsiego. Co z tego, że nie mają z tym nic wspólnego (poza Tuskiem), gdy zacznie się wiązanie kandydata z dopłacaniem deweloperom i wzrostem cen to im rura w końcu zmięknie, szczególnie przed wyborami.
  • Odpowiedz
@mickpl: Dokładnie tak jest, bo oni sobie zmieniają jednego za drugim przypisując im "winę" za wprowadzenie danych głupich programów, że w racie czego powiedzą, "Tak, tak, wiemy, winny został już usunięty z rządu" i problem przestaje istnieć.
Dlatego trzeba celować z cały rząd/partie, które stoją za wprowadzeniem tego kretyńskiego programu, dlatego poniższy mem jest o wiele lepszy, bo uderza w kierownika tego rządu czyli premiera, a nie jakichś pociotków, którzy
reseted - @mickpl: Dokładnie tak jest, bo oni sobie zmieniają jednego za drugim przyp...

źródło: 26b086742ed0e9d9fb32b1a20b37911740c70c3ace67386fb2e6e6d6710a08da

Pobierz
  • Odpowiedz
@mickpl w ogóle moim zdaniem najlepiej to ograć, że nie tylko Tusk to forsuje, ale że kontynuator polityki PiS i z nimi w uzgodnieniu.

„Tusk z Kaczyńskim ponad podziałami
wciąż tuczą deweloperów dopłatami.”
  • Odpowiedz
Myślę, że powinniśmy robić więcej śmiesznych obrazków z Tuskiem


@mickpl: uuu, chłopie uważaj, pchasz się w etykietkę konfedepisowca
  • Odpowiedz