Wpis z mikrobloga

  • 8
a Ty wiesz dobrze jaka jest to różnica w ponoszonej odpowiedzialności?


@sh7d: możesz powiedzieć na czym ta odpowiedzialność psychiatry polega?

jak psychiatra mi przepisze lek i mi się nie poprawi to psychiatrę wiesza się na latarni przy rynku? czy jakoś inaczej to działa?
  • Odpowiedz
@sh7d @NiBBonacci @biaukowe: Dzieci i młodzieży to trochę trudniejszy kawałek chleba, ale psychiatra dla dorosłych prywatnie jeszcze tylko od depresji, lęków? Bo tacy też są, że głównie takie przypadki, a jak jakaś schizofrenia czy nawet adhd albo cos w tym stylu, to zapraszam gdzie indziej bo nie moja specjalność xD
Też mógłby SSRI wszystkim wypisywać, i inne leki na początek . i kasować 300 zł od wizyty.
Człowiek
  • Odpowiedz
@lentilek w krakowie podobno juz senioa 5/6+ lat expa w roznych frameworkachcm mozna za 9/10k netto zgarnąć xD
Wiec stawki poszły na #!$%@?ę totalnie, za cos trzeba zyc bo ile można na lawce siedziec czy bezrobociu.

Takze kto się dorobił w IT ten ma dobrze, a reszta zjazd w dol i #!$%@?
  • Odpowiedz
w krakowie podobno juz senioa 5/6+ lat expa w roznych frameworkachcm mozna za 9/10k netto zgarnąć xD

@Milo900: Jestem ciekawy tego seniora. Na pewno jest gorzej niż było, ale z tego co wiem to aż tak źle nie jest. Chyba, że mówimy o 10k netto na UoP co daje ok 17k kosztów pracodawcy więc jakieś 18k + urlopy na B2B. Myślę, że faktycznie można za tyle znaleźć mida z tymi
  • Odpowiedz
@Aten7385 wiadomo ze to nie jakiś lotny senior, ale sam fakt, gdzie inflacja idzie w gore , minimalna idzie w gore zarobki 9/10k na reke na uop nie są super zajebiste patrzac na powoli inne zawody czy coś
  • Odpowiedz
Psychiatra ma dużą (odpowiedzialność)


@NiBBonacci: A myślisz, że na prawdę psychiatra ma taką dużą odpowiedzialność? To znajdź przypadek psychiatry skazanego za błąd w sztuce. W psychiatrii tak na prawdę stosuje się kilka grup leków na krzyż, lekarze mają swoje wytyczne co stosować w pierwszym, drugim rzucie itp przy danych objawach. System skłania ich żeby wszystko robili bezpiecznie tak jak ustalone żeby się nikt nie #!$%@?ł.

Pacjent dostał lek i czuje
  • Odpowiedz
racja, jak programista puści na produkcję zły kod, to może to przynieść firmie ogromne straty


@goferek: to się praktycznie nie zdarza, a jak się zdarza to piszą o tym wszędzie a programiście grozi za to okrągłe nic - szczególnie na UOP gdzie odpowiadasz do trzykrotności wypłaty

w krakowie podobno juz senioa 5/6+ lat expa w roznych frameworkachcm mozna za 9/10k netto zgarnąć xD


@Milo900: podobno też rozdają samochody
  • Odpowiedz
@biaukowe: Podejrzewam że jest to UoP, gdzie koszt pracodawcy to 600k rocznie zaś netto to 324k rocznie, czyli średnio 27k miesięcznie. Realne opodatkowanie 45%.
  • Odpowiedz
@biaukowe: psyCHIATRA, a nie jakiś obesrany psycholog z kanapą i notesikiem xD

Tymczasem rezydent 7k na dzień dobry


@lentilek: #!$%@? jako popychel w smrodzie i gnoju, jeszcze jak dostaniesz sor to w ogóle, bedziesz chciał strzelać do meneli (i słusznie akurat), potem tylko specjalizacja i jeśli idziesz na oddział to rypanie na ordynatora i jego prosiaków, albo na sor i heha dalej w gnoju i moczu oraz użeranie
  • Odpowiedz
@SpaceCat albo mozarin,

Ale wiele z tych lekow jest bardzo sprawdzonych i istnieją wiele lat, psychotropow.nie robi sie jak telefonow, ze co rok najlepiej nowe zeby wychodzily
  • Odpowiedz