Wpis z mikrobloga

W ramach proby wyjscia z alkoholizmu robie ekspreymenta.
Wybralem sie dzis do lidla po miloslawa 0% IPA. Ale nie znalazlem. Znalazlem za to gin 0%.

Sam nie wiem czego sie spodziewac ale trza sprawdzic jak smakuje :P Challenge accepted :P
#pijzwykopem #alkoholizm
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@gorzki99: no wiec, ktoś na X pisał juz recenzje

ogólnie mówiąc, twój mozg myśli ze to co znasz ( bo smak b. podobny ), nie zdziwię się jak poczujesz "fazę" ...imaginacji

minus tego 0% to jest cena, podobna do tego procentowego co nie ma zupełnie sensu ( akcyza za alko )
  • Odpowiedz
  • 0
@ZwyklyRoman: I juz wiem ze ten gin to tragedia. Wogole nie przypomina normalnego. Nie polecam.

Nie powiedzialbym ze oszukuje. Ja sobie zdaje sprawe ze mam problem. To ze na ten problem patrze w taki a nie inny sposob to inna sprawa.

No coz. Dalej bede szukal gdzie w poblizu jest miloslaw 0% IPA w puszce. Bo wiem ze to przynajmniej smakuje jak normalne p--o.
  • Odpowiedz
  • 0
@msr99: nie. Ten gin to porazka. Nie ma nic wspolnego z normalnym ginem

@MarX7 liloslaw 0% IPA to sztos. Nie ma opcji zeby odroznic smak tego procentowego od tego 0. uwierz mi ze wiem co mowie :)
  • Odpowiedz
@gorzki99 może zastąp to jakimś substytutem? Słyszałem o takich, ale dawki są tak niebezpieczne, że dla alkoholika to może być gwóźdź do trumny. Bo kto widział by 0.5-1ml porobiło, a po 2 ml urwał się film...
  • Odpowiedz
  • 0
Lidl ma też Rum 0%. Captain Morgan Śpiący, cena taka sama jak procentowego.


@Rasteris: Ta widzialem. i sie zastanawialem co wziac. Cena nie ma znaczenia. Byly tez jakies martini itp.

Piłem oba, nie warto tego kupować.


@stivenus: No i dzieki za info. Gin kupilem i jest do bani. Dzieki za info ze nie warto dalej testowac. Jutro sprawdze czy w netto jest miloslaw 0% bo to przynajmniej wiem
  • Odpowiedz