Wpis z mikrobloga

Natura i fizyka jest brutalna.
Mam ogromną beke jak widzę baby potrącone na przejściu dla pieszych.

Nauczone przez simpow i spermiarzy że o nic nie muszą dbać, że facet musi im usługiwać.Wszedzie wpuszczać przodem.Ustepować.

Więc idą po pasach z telefonem w mordzie lub patrząc się jak hrabianki tylko przed siebie. Xdddd

A potem te truchła latają w powietrzu Xddd.

Jeżdżę dużo i spokojnie, i na 100 chłopów i bab to 99%bab oraz 95% chłopów się nie ogląda na pasach na boki lub czy ktoś nie wyprzedza,
Róbta tak dalej.
Ale te zwłoki miały pierwszeństwo, no a seba wyjdzie z paki max po 2 latach jak nie był karany lub jak Hajto wcale nie trafi do paki.

#przemyslenia #ruchdrogowy #oswiadczenie #bekazlewactwa #spermiarzalert #podrywajzwykopem #logikarozowychpaskow #wypadki #smiertelnewypadki #hajto #zdrowyrozsadek #motoryzacja
  • 7
  • Odpowiedz
@adamsowaanon: chłopów niewiele mniej a większą bekę cisniesz bekę

Z resztą kobiety są tu tylko ofiarami, tak od małego uczone i wychowywane więc to jest tragedia i śmiać to się można z ich rodzin i otoczenia że sprawili że są mniej ostrożne, a nie z nich samych, to nie ich wina że takie są.
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: ofiarami???
To że nierząd wprowadził prawo dla lemingów przebodzcowanych tiktokiem i social ściekiem którzy nie potrafią SAMI zadbać o to żeby w bezpiecznym momencie wejść na przejście dla pieszych to nie znaczy że mam mieć do takich "ofiar" szacunek.

Mam takie wrażenie jak by przejście dla pieszych to był ogromnie silny magnes który ściąga jak najszybciej tych lemingów pieszych, szczególnie baby bo jak oni się zatrzymają przed i spojrzał
  • Odpowiedz
  • 3
@adamsowaanon: o jak zgniłem jadąc przez Czechy, gdy na przejściach piesi cierpliwie czekali na swoją kolej.
No ale to normalny kraj, gdzie prawo nie jest tworzone pod wpływem emocje "że auto #!$%@?ło babe na przejściu to teraz szybko ma kolanie ustawa, od teraz masz się zatrzymać przed przejściem". I nawet mają 0.0 w wydychanym mimo knajpy z piwem w każdej wiosce.
  • Odpowiedz
@adamsowaanon: jak można się śmiać jak komuś stała się krzywda. Musiałeś powstać z jakiegoś wadliwego plemnika, trzeciej kategorii. Wyprodukowanego przez dwa zbuki, ewentualnie kwestia jakimi wspaniałymi ludźmi są Twoi rodzice, że tak Cię wychowali że cieszy Cię czyjaś krzywda
  • Odpowiedz
@skorpion666: Widze ze nawet nie umiesz przeczytac ze Zrozumieniem tekstu pisanego.

Ja mam beke z tych bab co wchodza na pale na przejscie dla pieszych! I potem gina.
Bo Jej sie nalezy,kazdy ma chuchac i dbac, i glaskac cale zycie, zadnej odpowiedzialnosci absolutnie.

Kij z tym ze tir,bus,samochod moze miec awarie hamulcow i sie nie zatrzyma. ONE MAJA PIERWSZENTWO!!! Rozumiesz????
  • Odpowiedz
@tellet: Nie wiem w jakich Czechach byłeś, bo tam jest bezwzględne pierwszeństwo pieszego nawet jak nie jest jeszcze na przejściu, za nieprzestrzeganie dostajesz blok na pokutu do 3500 koron
  • Odpowiedz