Wpis z mikrobloga

UWAGA SKRAJNE UPAŁY DOCHDZĄCE DO 27C. PILNE! KATASTROFA, POTRZEBA NOWYCH EKO-PODATKÓW I IDIOTYCZNYCH LEGISLACJI.

Pranie mózgu przez google i gównokorporacje pchające ideę eko-złodziejstwa. Jakie skrajne upały? To jest normalna temperatura od setek lat w tej strefie klimatycznej. Mielenie umysłów ludzi żeby się godzili na okradanie z pieniędzy w imię nowej religii - "ekologii".

#polska #ekologia #wroclaw #pogoda
Widur - UWAGA SKRAJNE UPAŁY DOCHDZĄCE DO 27C. PILNE! KATASTROFA, POTRZEBA NOWYCH EKO-...

źródło: debile

Pobierz
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Widur: A przez takie coś potem tak wytresowane owieczki zrobią wszystko co im wmówisz np żeby w upał wyszli w koźuchu, albo na siarczysty mróz w krótkim rękawku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Widur: zmierz jeszcze temperaturę w lodówce, to łacno okaże się, że wszystko ściema. Chociaż, z drugiej strony, u mnie temperatura w lodówce w XVII wieku była raczej 10 stopni, a nie 5. Hmm.
  • Odpowiedz
  • 520
@Widur ale weź sobie sprawdź z kiedy jest to ostrzeżenie. Wydało je IMGW (tak, IMGW, a nie Google) w sobotę, bo w niedzielę prognozowali nawet do 32 stopni, a w słońcu nawet nie chcę myśleć ile. Ja cały weekend spędziłem na zewnątrz, wytrzymać się dało tylko w cieniu, albo w wodzie i mam całą gębę, ramiona, plecy, itd. zjarane od słońca. Ale Ty zobaczysz jakiś tekst w wyszukiwarce i już doszukujesz
Kaczorra - @Widur ale weź sobie sprawdź z kiedy jest to ostrzeżenie. Wydało je IMGW (...

źródło: temp_file5762918820999545188

Pobierz
  • Odpowiedz
zmierz jeszcze temperaturę w lodówce, to łacno okaże się, że wszystko ściema. Chociaż, z drugiej strony, u mnie temperatura w lodówce w XVII wieku była raczej 10 stopni, a nie 5. Hmm.


@Kj5s6f2dk7s54o: u mnie jest 25 w lodówce. Zepsuła się i czekam na nową ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Widur: nie wiem jak u ciebie, ale ja 2 dni temu ledwo żyłami. Dało się wytrzymać albo w cieniu, albo w domu. Jak szliśmy o 15 na grila to jeszcze był taki skwar. Z roku na rok mamy coraz upalniejsze lata. Taki sezon na skwarek trwa tydzień dwa potem burze i ochłodzenie u znowu to samo. Współczuję wszystkim, którzy jeżdżą w te upaly za granicę. Ja od kilku lat sobie
  • Odpowiedz
@Widur: jesteś wzorem idealnego wykopka - czytasz tylko tytuły.
Gdybyś wszedł w ostrzeżenie to byś zobaczył, że jest sprzed 2 dni i mówi o temperaturach w niedzielę 32 stopnie. I nie jest to ostrzeżenie dla młodego byczka tylko dla staruszków i małych dzieci.
salcefrytki - @Widur: jesteś wzorem idealnego wykopka - czytasz tylko tytuły. 
Gdybyś...

źródło: pogoda1

Pobierz
  • Odpowiedz
Mielenie umysłów ludzi żeby się godzili na okradanie z pieniędzy w imię nowej religii - "ekologii".


@Widur: Wygląda na to że u ciebie nie ma co mielić, więc się możesz odprężyć
  • Odpowiedz
@Widur to jest sprzed dwóch dni baranie. Chłop czytać ze zrozumieniem nie umie a uważa się za mądrzejszego od klimatologów xD tak to właśnie jest z prostymi chłopami
  • Odpowiedz
@Kaczorra: No ok, ale jak byłem dzieckiem i było 30 stopni albo 32 stopnie to generalnie nie było tematu bo były lata 90te i nie było żadnych alertów czy ostrzeżeń.
  • Odpowiedz
@Widur Ja p------e jaka sekta xD Ci się tam zesrali, że powiadomienie jest z przed kilku dni gdy była prognozowana pogoda 32°C ale co z tego?Jest środek lata do c---a.To nie jest nic niesamowitego o tej porze roku.
W sumie autorzy tych komunikatów traktują ludzi jak debili ale co się dziwić skoro taki @Kaczorra żali się, że się spalił na słońcu bo przecież gdy wyszedł na słońce to
  • Odpowiedz