Wpis z mikrobloga

@CrazyxDriver śmiej się śmiej. Właśnie siedzę na L4 na covid. Wszystko przez jednego idiotę który chory łaził do pracy. pół firmy od żony zarażone, żona przyniosła do domu i się rozniosło. Nie polecam bo czuję się od wczoraj jak gowno, mam problem dojść do łazienki. Cała noc nieprzespana, bóle mięśni, bóle pleców i temperatura pod 39-40.
markhausen - @CrazyxDriver śmiej się śmiej. Właśnie siedzę na L4 na covid. Wszystko p...

źródło: 1000011974

Pobierz
  • Odpowiedz
@markhausen:

Wszystko przez jednego idiotę który chory łaził do pracy.


i właśnie takie zachowania powinny byc jak najbardziej piętnowane. nie ważne czy covid czy przeziębienie czy zwykły katar, siedź kurva na dupie bo wszystkich pozarażasz.
  • Odpowiedz
@hansschrodinger: Zgadzam się, ale też NIEKTÓRYCH rozumiem. Jak ludzie w kredytach po same jaja, od 10 do 10, a januszexy uwalają premie za 1 dzień nieobecności. Pomijam przypadki gdzie premia to 100zl, ale często gęsto masz najniższą + np. 40% premii uznaniowej. Celowe mataczenie żeby ludzie nawet półprzytomni zarabiali na szefa grubasa. Również młodzi często obsrani żeby wziąć L4 jak maja umowy na określony. Sam się bałem jak zaczynałem pracę.
  • Odpowiedz
@markhausen:

Wszystko przez jednego idiotę który chory łaził do pracy.

i właśnie takie zachowania powinny byc jak najbardziej piętnowane. nie ważne czy covid czy przeziębienie czy zwykły katar, siedź kurva na dupie bo wszystkich pozarażasz.


@hansschrodinger Łatwo powiedzieć w sytuacja kiedy firma ma ciśnienie na to żeby chodzić do biura i nie brać pracy zdalnej, a koledzy z biura będą mieli pretensje jak weźmiesz L4 bo będą mieli przez
  • Odpowiedz
@CheSlaw: @sierramikebravo

kiedy firma ma ciśnienie na to żeby chodzić do biura i nie brać pracy zdalnej, a koledzy z biura będą mieli pretensje jak weźmiesz L4 bo będą mieli przez to więcej roboty. To co w takiej sytuacji powinna zrobić osoba która ma katar (łatwe nie w przenośni - dosłownie)?


jak się wszyscy pozarażają to wina będzie firmy i kolegów a nie tego kto przyszedł.

wtedy jak najbardziej
  • Odpowiedz
@Aboin tylko jedna na początku pandemii, później już olałem jak z grypa że z moim zdrowiem sam sobą wyleczę takie chorobska. Raz byłem chory gdy byłem zaszczepiony było trochę lepiej ale dalej jak taka grypa, za drugim razem mnie rozłożyło że wstać nie potrafiłem.
  • Odpowiedz
@yannikto: Ja się zaszczepiłem, tak samo jak mirek to przechodziłem - blisko 40 stopni przez 3 dni i przez 3 dni byłem co najwyżej w stanie do toalety wstać, nigdy nie przechodziłem cięższej choroby niż to. Ale taki Seba z wykopu ci powie, że covid nie istnieje i wyłącz tv, włącz myślenie...
  • Odpowiedz
@AaronNoseberg @Aboin @mx4br
Wy p----------i jesteście xD Mnie ciekawi czy osobom którym ktoś umarł na powikłania po kowidzie tez byście zaczęli tak gadać xD
Co z tego że aktualna mutacja ma objawy jak grypa (btw, nie ma, są gorsze) jeśli robi z płuc mielonkę co jest potwierdzone tysiącem prześwietleń xD
  • Odpowiedz
@hansschrodinger: szczerze to jeśli już od czegoś są te premie to właśnie za coś takiego powinny być zabierane. Przecież taki frędzel czasami ledwo siedzi na krześle kicha wszędzie ale do domu nie pójdzie. C--j ze później pół działu ns l4 i wszystko sie wali on wykonał robotę xd
  • Odpowiedz