Wpis z mikrobloga

#urodziny #imprezy #zalesie #gownowpis
Ludzie którzy zmuszają do imprezowania „bo jestem młoda i potem będę żałować” powinni być zdelegalizowani. Nie, nie będę żałować, bo nawet jako nastolatka nie latałam po imprezach i jakoś teraz mimo że parę lat minęło to niczego nie żałuję, a wczoraj, w dniu moich 28 urodzin poszłam spać o 21. Było wspaniale. To moje oficjalne oświadczenie.
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@KanJaweuDieZweite ja akurat na studniówce byłam, nawet na dwóch, ale nie wspominam tego jakoś wybitnie i w sumie dokładnie jak mówisz, gdybym nie poszła to niczego bym nie żałowała. Dla innych ludzi pewnie jestem nudziarą, ale kocham ten styl życia, najważniejsze to właśnie znaleźć towarzystwo które ma podobnie, albo takie, które to akceptuje.
  • Odpowiedz
@TurboPineska: Ogólnie ludzie mają problem z ludźmi, którzy nie wpisują się w typowy schemat xD

Ja np. nie cierpię podróżować, najlepszy moment każdego wyjazdu, to powrót do domu i niektórzy robią pikachu fejsa, jak to słyszą xD
  • Odpowiedz
@TurboPineska Ja imprezowałem jak p------n, I teraz mam normalną rodzinę. Totalnie nie rozumiem ludzi którzy oczekują od innych żeby żyli tak jak oni. Nie imprezowalas, fajnie, Twoje życie. Imprezowalas, też Twoja sprawa. Tak to powinno wyglądać. Generalnie fajnie jakby ludzie przestali żyć życiem innych a zaczęli swoim xD będzie zdrowiej. Pozdrawiam
  • Odpowiedz
@TurboPineska: a masz chociaż zainteresowania? Bo często ludzie którzy nawołują do imprez żyją tylko tym i nie mają nic więcej. Jeśli nic konkretnego i tematycznego nie robisz w wolnym czasie to wcale się nie różnicie.
  • Odpowiedz
  • 1
@Zapocona_Onuca_Odyna: no jasne! niech każdy sobie robi co chce i lubi, na zdrówko! miałam na myśli takie osoby starsze ode mnie o jakieś 15-20 lat, które próbują być ciocią dobrą radą i doradzają, że później to dzieci i starość i nie ma czasu ani siły na imprezy i teraz muszę koniecznie korzystać i imprezować XD problem tylko że no nie każdy lubi i takie porady są troche bez sensu.
@
  • Odpowiedz
@TurboPineska: Mam tak samo, nigdy nie lubiłam imprezować i nie imprezuję. Dyskoteki, bary, włóczenie się nocami po różnych lokalach to nie dla mnie. Za głośno, za dużo ludzi. :P
Ale lubię imprezy rodzinne, mam naprawdę fajną rodzinę i się świetnie z nimi bawię, a dla niektórych jest to nie do pojęcia.
"Co? Do ciotki na urodziny? Ale nudy, współczuję." Ostatnio pojechałam na wakacje z ciotkami, to ludzie nie mogli ogarnąć,
  • Odpowiedz