Wpis z mikrobloga

Jak można być takim niedorobionym żeby wykańczać mieszkanie w 2024 roku z zamiarem sprzedaży i nie zamontować klimy?
Piękne mieszkanie, 68 metrów blisko fajnego parku, więc niemałe pieniądze i wysoki standard wykończenia...ale bez klimy. Strona południowo zachodnia ( ͡ ͜ʖ ͡)
I weź to kup człowieku, żeby rozwalić pół mieszkania (na dwie strony mieszkanie), montując klimatyzację. Czy mogę negocjować z właścicielem, żeby obniżył cenę o 50 tysięcy ze względu na konieczny ponowny remont mieszkania?
#mieszkanie #nieruchomosci
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@takiMirek29
Tak jest i potem stoją na balkonach wiadra na skropliny bo komuś kupując od dewa mieszkanie za milion nie przyszło do głowy dać kilka tysięcy dewowi żeby przygotował instalacje i trasę skroplin xd
  • Odpowiedz
@takiMirek29: mógł cymbał chociaż instalacje pociągnąć, ja ciągne a czy ktoś potem albo ja później sobie zrobie to już tylko formalność. Jak już się remontuje to raz a porządnie a nie taka JANUSZERKA, i co pare lat remont odświerzający.... głupotą jest że ludzie oszczędzają na tym i nie robią nic na przyszłość.
  • Odpowiedz
  • 2
@onomatopejusz bo ty myślisz że dev tak chętnie chce Ci coś takiego zrobić. Panie to trzeba zrobić projekt zamienny panie to będzie kosztować miliony monet panie daj pan se spokój zrobisz sobie jak przekażemy budynek. True story Dom Development miasto Wrocław.
  • Odpowiedz
@ostr_y
No, ciekawe jak po odbiorze mieszkania będzie można zrobić przepust instalacji na dach jak się kupuje mieszkanie na ostatnim piętrze xD
Chyba że u tego dewelopera nie można trzymać agregata na dachu xD
  • Odpowiedz
@takiMirek29: ja kupiłem z klima z odprowadzeniem skroplin do kanalizacji i się cieszyłem póki nie wyszło że ta instalacja jest z-----a i jak się zapełni to cieknie z klimy. Teraz jest tragedia bo nikt nie potrafi tego naprawić
  • Odpowiedz
  • 0
@onomatopejusz nie można. Chciałem wykorzystać pion to mnie wyśmiali. Mimo że mieszkanie na ostatnim piętrze. Teraz walczę żeby chociaż mi otwór technologiczny zostawili na tarasie to nie będę musiał wiertnica się przebijać.
  • Odpowiedz
Czy mogę negocjować z właścicielem, żeby obniżył cenę o 50 tysięcy ze względu na konieczny ponowny remont mieszkania?


@takiMirek29: Chcesz jako argumentu negocjacyjnego użyć faktu, że musisz odremontować wyremontowane mieszkanie ? ( )
  • Odpowiedz