Wpis z mikrobloga

#leagueoflegends ale screenshota z Sezonu 3 wykopałem () to lobby i te czasy, że na rankedach trzeba było grać wszystkie role bo wszystko opierało się na tym czy dostałeś first picka albo ktoś się nad Tobą ulitował żebyś grał swoją main role (ʘʘ)

W sumie szkoda bo trochę tych screenshotów miałem, ale wszystko oprócz tego imgur zarchiwizował ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Xinnoth - #leagueoflegends ale screenshota z Sezonu 3 wykopałem (╥﹏╥) to lobby i te c...

źródło: fBzET4D

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • 0
@CumlnMind: ciekawe w sumie, że Renekton jako jeden z niewielu ominął jakiekolwiek reworki.

Najbardziej z tamtego czasu tęsknie za Gravesem na ADC :< jak dla mnie ta nowa wersja to jest jakiś żart i tym nie da się normalnie grać - wszystko od auto ataków, po kompletnie zmienione Q i R. No i Feniks Udyrem który był moim mainem którym wbiłem D1 w tamtym sezonie, ten nowy jest w miarę
  • Odpowiedz
@Xinnoth: w s2 jeszcze trzeba było specjalnie runy kupywać za punkty IP (odpowiednik BE) + strony run (standardowo były chyba dwie) i nikt nie chciał grać roli supporta xd no i ogólnie system rank opierał się wtedy na punktach ELO a nie przeskakiwaniu każdej dywizji za punkty LP od 0 do 100 i rozgrywania gier promujących wyżej ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Eh Twisted Treeline i Dominion
Enigmameister - @Xinnoth: w s2 jeszcze trzeba było specjalnie runy kupywać za punkty ...
  • Odpowiedz
  • 1
@Enigmameister: widzę, że dopiero w patchu 7.22 usuneli IP i stare runy więc sporo sezonów minęło zanim to wywalili. Były kupione pakiety stron run bo inaczej grać się nie dało na wysokim elo ze złymi runami xd

Numeryczny ranking elo pamiętam, bo grałem od pierwszego sezonu +/-., rankedy głównie pod koniec sezonu 2 i kończyłem w platynie (jak widać po ikonie na screenie) kiedy już wprowadzili rangi.
  • Odpowiedz