Wpis z mikrobloga

Witajcie. Miał ktoś może problem z #iphone #ios że przez całą noc (i w sumie w dzień też) bateria nagle zaczęła się drenować? Nie zmieniłem sposobu używania telefonu, nie mam żadnych nowych aplikacji a od tygodnia ładuje telefon po 2-3 razy dziennie. Przez noc potrafi zjeść prawie cała bateria, przykład z dziś - naładowany był do 42% o 0:18 a o 7:30 jest tylko 8%!!
W opcjach baterii widać iż 100% zużycia ma „Znajdź” (Aktywność w tle) a telefon będąc nieużywanym przez noc jak go rano sięgam jest ciepły. Poszukałem na Reddit ale brak sensownej odpowiedzi która wyleczy problem. Tak, mam airtaga ale on jest w garażu 3 piętra niżej więc nie ma szans że to on drenuje. Wszystkie opcje udostępniania lokalizacji są wyłączone. Problem pojawił się nagle i trwa od jakiegoś tygodnia. Telefon przez pół dnia będąc nie używanym (jak jestem w pracy) potrafi zejść z 90% do 20%. (I to nie kwestia kondycji baterii bo nie odwaliło by się to z dnia na dzień)
Dzięki ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@typniepopkorny: Aktualizowałem, ale raczej wątpię że to one drenują bo by były na wykresie w ustawieniach. A tam tylko "Znajdź"
@lentilek: Próbowałem bo wiem iż to czasem pomaga jak jakaś aplikacja w tle się zwiesi, brak rezultatu,
@epicentrum_chaosu: to niech szybciej namierzają, bo już od tygodnia przez noc ubija się praktycznie cała baterie xD
  • Odpowiedz
@lesny_: najpierw muszą kopie galerii i SMS-ów ściągnąć, podlacz do szybszego wifi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Sprawdz czy na innym urządzeniu nie masz odpalonego szukania tego iphona
  • Odpowiedz
  • 0
@Leniek: Superszybki światłowód podłączony ( ͡° ͜ʖ ͡°). Póki co wywaliłem tego airtaga z konta i zobaczymy. Na reddit piszą że to one drenują baterię. Ale dziwne że tak nagle zważając że nie mam go przy sobie.
  • Odpowiedz
Ale dziwne że tak nagle zważając że nie mam go przy sobie.


@lesny_: Jeśli to air tag to może się okazać że albo był na granicy zasięgu albo jestes jedynym iPhonem w okolicy albo jedno i drugie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@lesny_: Najprostsze rozwiązania są najprostsze. Wyłącz te znajdź, nie mam air taga, jak się go jakoś paruje to go odparuj od telefonu. Wyłącz i włącz telefon. Sparuj znów air taga. Sprawdź czy to pomogło xD Jak nie no to spróbuj w ogóle bez tego air taga na razie, może to z nim coś jest nie tak i trzeba reklamować.
  • Odpowiedz
@lesny_: mialem tak samo, przeszukałem cały internet odnośnie FindMy, odłączyłem wszystkie airtagi, inne cuda na kiju... nic nie pomagało, po prostu cos się w tle mieliło, pewnie cos z iCloud, po ok tygodniu wróciło samo do normy
  • Odpowiedz
  • 0
@kabzior: Jak odłączyłem AirTaga i dałem do drugiego iPhone to problem nagle znikł. Za to na drugim telefonie "Znajdź" 100% i bateria se leci. Najlepsze że ten airtag jest 4 piętra niżej w garażu podziemnym, nie ma żadnej opcji że go łapie bo nigdy się mi nie odświeżyła lokalizacja będąc w domu.
  • Odpowiedz