Wpis z mikrobloga

Dzisiaj zdałem sobie sprawe, że pc jest co najwyżej do przeglądania neta i klikania w excel, a jak grać to tylko na konsoli. Sterowanie klawiaturą i myszką to najwiekszy archaizm jaki przetrwał do teraźniejszych czasów. Kupiłem Rtx 4060 i szkoda mi wywalonych 1300 zł bo za to mógłbym mieć ps5 z olx. Sorry pececiarze, ale dla mnie jestescie podludzmi którzy nie ogarniają oczywistych życiowych prawd, a konsolowcy to giga chady i sigmy z iq 120+ #gry #pc #ps5 #xbox
  • 148
  • Odpowiedz
@Italian_plumber: dokładnie to. Gdzieś mam jakieś wojenki pc vs konsole, ale od kiedy kupiłem ps5, kompa praktycznie nie odpalam. Miałem podłączonego pada do kompa i grałem na tv, ale to nie to samo i wbrew temu co pececiarze mówią nigdy nie będzie. W dalszym ciągu trzeba podejść do kompa, włączyć, zalogować sie, jakieś launchery powlaczac, bawić się ustawieniami czy coś. Na konsoli nie ma nic z tych rzeczy. Siadam na
  • Odpowiedz
@L24D o tak i jeszcze to masowanie sie do ilosci klatek na sekunde. Co z tego że wiekszosc z nich jest generowana przez ai i normalni ludzie nawet nie specjalnie czują roznice miedzy 60 a 100 klatkami ale mmm klateczki na sekunde. Cały czas odpalony programik do liczenia klateczek żeby podtrzymać erekcje ile to ja nie mam klateczek
  • Odpowiedz
Sterowanie klawiaturą i myszką to najwiekszy archaizm


@Maczuga_Herkulesa18: do dzisiaj lepszy system do sterowania nie powstał gdybyś zrobił pojedynek fpp typowa strzelanka kosnolarze vs pctowcy to na tym śmiesznym #!$%@? padziku nawet być heada nie zdażył ustawić.
  • Odpowiedz
@Maczuga_Herkulesa18 kwestia przyzwyczajenia. Też tak kiedyś myślałem że 60fps to zupełnie wystarczające. Teraz nawet jak mam telefon z 120fps i wezmę do ręki z 60fps, to aż w oczy kłuje jak scrolluje ekran na 60fps. A wcześniej było to zupełnie niezauważalne
  • Odpowiedz
@Rodriquez ale ja nie zamierzam sie z nikim pojedynkować. Od 8 do 16 siedze w biurze, przychodze do domu i znowu mam siedzieć w tej samej pozycji by sie zrelaksować i odpocząć tak? No zajebisty relax. Po pracy chce odpocząć i rozwalić się na kanapie, a nie siedzieć w pozycji w której prędzej nabawie sie bólu pleców niż odpoczne
  • Odpowiedz
@T0pi5 wszystko co napisałem jest prawdą, naoglądaliście się memów z Henrym Cavillem a prawda jest taka, że w Japonii czy na zachodnich rynkach granie na konsoli jest równie popularne jak nie popularniejsze i nikt nie dorabia do grania na pececie jakichś paradygmatów o rasie mistrzów ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz