Wpis z mikrobloga

Tak ostatnio sobie siedziałem czekałem na rewidenta i trochę czuję się nieswojo. Huop przegryw już od jakiegoś czasu jeździ w końcu sam, a nadal boi się o proste rzeczy czy rejestrator ma taśmę, czy hamulce ręczne odkręcone, czy zagapiłem semafor i nie będę miał czasu wyhamować i nie będzie nikogo by mnie ostrzec, ehhh. Nadal nie wiem jak ja to zdałem. I na dodatek firma się wali i blisko jest by spadła z rowerka. Trzeba było iść do osobowych. Nawet w wyborze pracy przegrywam ehh. Jak uda mi się połamać pantograf albo porwać pociąg to wrzucę zdjęcie czekając na komisję. Dobrej nocy anony, bo ja o pierwszej na służbę mam i nie będzie snu dla jego
#przegrywcojezdzikoleja #przegryw #pkp #kolej #maszynista
Profanumopus - Tak ostatnio sobie siedziałem czekałem na rewidenta i trochę czuję się...

źródło: image_picker_74619D03-F9FD-4E6E-A39F-39CE9378FD0A-38579-000035B6C04E0C9E

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kiedy dostaniesz GAGARA Z BIPOM?


@Incel_Core2Duo: z bipom to by się w muzeum zatrudnić chyba musiał, a pytanie czy na gagara ma autoryzacje, bo to juz chyba tylko u prywatnych jeździ.

I na dodatek firma się wali i blisko jest by spadła z
  • Odpowiedz
@Profanumopus samych zielonych. Dyżurni Ruchu i obsługa to też ludzie. Każdy kiedyś zaczynał i nikt nie wiedział wszystkiego. Zawsze w razie wątpliwości IR-1 na telefonie i szukasz co cię interesuje. Jak masz jakieś zagadnienia ruchowe do wyprostowania to pisz.
  • Odpowiedz
  • 1
@wypokowy_expert na gagara nie mam bo u mnie na sekcji często ich nie ma. Mam tylko byki, siódemkę, jamnika, starą i dwunastkę. No i dorobili mi na szybko vectrona. A do prywaty nie chciałbym bo wolałbym po pracy od razu do domu jechać. Jak firma padnie lub mnie wywalą to pójdę do KW i tyle.
  • Odpowiedz