Wpis z mikrobloga

@MrTukan: Podobnie jak wypowiedź pismaka.

Pamiętaj, że dla syna to będzie tylko zwierzę do pogłaskania, zabawy, popatrzenia. To ty będziesz zwierzakowi czyścił klatkę i zwracał uwagę na zdrowie czy kondycję zwierzęcia. Jak nie masz na to czasu to kup mu pluszaka. Nie mówię tego po chamsku, po prostu mówisz o 4 letnim dziecku.

Zakładam jednak, że zdajesz sobie z tego sprawę i wracamy do punktu wyjścia czyli wybór między chomikiem a
  • Odpowiedz
  • 0
Kup mu jakiegoś taniego tableta, wgraj pare fajnych gierek i gotowe...Zwierzęta mu sie pewnie znudza i ty bedzie mial potem problem na głowie.
  • Odpowiedz
@PonySlaystation: @fir3fly: dzięki za rady - będzie świnia. Jak będzie mocna #!$%@?ć to może przypadkiem "nie obudzić się" rano ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dzięki wszystkim za pomoc! Tablet....wystarczy, że smerfy, pepppa i traktor tom są na okrągło.
  • Odpowiedz
@onkel: 4 letniemu dziecku tablet? Naprawdę?Jest multum innych, fajnych prezentów, które mogłyby fajnie rozwinąć go edukacyjnie bądź zapewnić mu zabawę.

Moja młodsza siostra jest pięknym przykładem tego, że dziecka do elektroniki nie można za szybko przyzwyczajać. Zaczęło się niewinnie a teraz jest krzyk jak nie wolno jej iPhone'a 5S do szkoły zabrać (ma 10 lat). Zamiast spędzać czas aktywnie, rower, rolki, piłka to ona siedzi z iPadem przed telewizorem a obok
  • Odpowiedz
@MrTukan: chomika.. mniej biegania przy tym i nie smierdzi. Nie wiem czemu swinki maja bardzo smierdzacy mocz i trzeba im podloze zmienic. Ja dla syna kupilem chomika.
  • Odpowiedz
@MrTukan: Miałem jedno i drugie, więc się wypowiem jako ekspert :P Osobiście, preferuję świnki morskie - nie hałasują w nocy, dłużej żyją i raczej są bardziej przyjazne od chomików. Zaznaczam od razu, że najlepiej kupić więcej niż jedną, bo to jednak zwierzęta stadne ;) Największą ich wadą jest chyba to, że śmierdzą i nie ma na to rady.

A tak w ogóle, to uważam, ze kupowanie czteroletniemu dziecku gryzonia mija się
  • Odpowiedz