Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Witam mam stare konto allegro ktore chcialem zamknac z powodu checi ochrony danych osobowych w razie jakiegos wycieku za iles lat. Dzisiaj po zalogowaniu sie do konta dowiedzialem sie o tym ze jestem DLUZNIKIEM. Podobno mam ogromny dlug wobec allegro - 20 groszy. Wynika on z wymiany 5 "monet" (program lojalnosciowy) na kupon 5 złotych w 2019 roku. To nie przelewki. Chcialem splacic ten dlug dobrowolnie aby uniknac ewentualnego postepowania egzekucyjnego (a tak serio to nie chce zeby allegro mialo wobec mnie kiedys o cos jakies waty), ale minimalna wplata na konto allegro to 1zl. Ja juz nawet nie mam konta bankowego w Polsce, a nie chce zeby allegro znalo moje aktualne dane przez wplate karta zagraniczna. Mam jedynie Walutomat, ale jak wplace 2zl na allegro to nie bede mogl go wyciagnac bo w Polsce nie mam konta - wtedy allegro bedzie mialo dlug wobec mnie i nie bede mogl zamknac konta. Co robic Mirki? Czy po prostu powinienem miec wywalone w allegro?

#allegro #zakupy #uokik #prawo #dlugi #komornik #zalesie



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 5
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: allegro samo sie odezwie jak bedzie chcialo szmalu. Mi sie kiedys przez x lat uzbieralo z - 6 zl za wymiane monet i nic sie nie burzyli. Gdzies sie doczytalem, ze powyzej 10 zl dopiero osaczaja. #!$%@? peto.
  • Odpowiedz