Wpis z mikrobloga

Bo nie ma innej realnej opcji.

Reszta ugrupowań w UE chce nakładać kary na Polskę, niszczyć naszą gospodarkę zielonym ładem


@Latarenko: dlatego konfederacja wchodzi w sojusz z ludźmi którzy nie uznają naszej suwerennej granicy? Jakoś nie trafia do mnie to wyjaśnienie xd konfederacja uważa że UE nagina naszą suwerenność, więc współpracują z populistami którzy podważają naszą suwerenność
  • Odpowiedz
Granice negował jakiś klapek lokalny


@sabor95: który? Alexander Gauland czy Götz Kubitschek? który z nich to według ciebie lokalny klepek, skoro Kubitschek to główny "myśliciel" i ideowiec AfD? Wszystkie spory pomiędzy wschodnimi landami a Polską wychodzą z prowokacji polityków AfD

trochę głupio że takie klauny jak ewa rzeżączkowska czy gieorgij braun robią takim rewizjonistom z połykiem :((
  • Odpowiedz
@Salam-Abdul-Al-Stulejari: Możesz wskazać punkt programowy AFD w którym jest wyraźnie napisane, ze chcą naruszać nasze granice? Czy to tylko wspomniał o tym raz jakiś szeregowy działacz?

No i teraz mamy sytuację jednej wypowiedzi jakiegoś jednego działacza przeciwko systemowemu niszczeniu naszej suwerenności przez UE.
AFD jest unio sceptyczna a to już jest działanie pro-polskie.

Dalej nie dowiedziałem się od nikogo z kim miałaby współpracować konfederacja? i dlaczego inne partie/ugrupowania jawnie działają na szkodę naszego państwa np postulując o zniesienie veta są lepsze
  • Odpowiedz
@Blaskun: nie robie żadnych fikołów dla putina, dziwi mnie bardzo że to właśnie konfederacja sympatyzuje z łukaszenką który wpycha do nas nielegalnych migrantów i zabija naszych żołnierzy. Skoro braun tak bardzo wspiera współpracę z białorusią, to czemu po prostu nie powie łukaszence żeby przestał robić gnój na granicy z Polską?
  • Odpowiedz
dziwi mnie bardzo że to właśnie konfederacja sympatyzuje z łukaszenką który wpycha do nas nielegalnych migrantów i zabija naszych żołnierzy


@Salam-Abdul-Al-Stulejari: Nie wiedziałem, ze Szczerba, Joński i Sterczewski jest z konfy. Do tego nie wiedziałem, że GW, Hohland, Ostaszewska i reszta salonowej "elity" jest za konfederacją. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Blaskun: co do wyżej wymienionych osób, to oprócz Jońskiego dażę je takim samym brakiem szacunku co k0nfederosję czy pisdzielców. Joński to maestro w j-----u pisu i tych konfiarskich dzbanów, ale moje pytanie dotyczyło grzegorza brauna, który sympatyzuje ze środowiskiem łukaszenki, nawołuje do współpracy z białorusią, także mając takie znajomości powinien mieć możliwość wywarcia jakiegoś wpływu, albo chociaż zapytania dlaczego białorusini wypychają przez naszą suwerenną granicę nielegalnych migrantów?
  • Odpowiedz