Wpis z mikrobloga

  • 14
@czleksztatny: Z ojcem też. Matka ma inną rolę. Ma dać miłość, dbać o dom, uczyć empatii, dbać o dzieciaka w młodym wieku. Ojciec daje wzorce, pokazuje zainteresowania, zabiera ze sobą w różne miejsca. Faktyczna rola ojca według mnie najbardziej istotna jest w wieku +10 lat.
  • Odpowiedz
@Kopyto96: jak byłem mały to stary prowadzał mnie po barach, a później ja go ciągnąłem pijanego do domu. niezapomniane wspomnienia :)
to jakich masz strych cię nie definiuje, tylko to jakich ludzi spotkasz na swojej drodze i jakie lekcję od nich wyciągniesz
  • Odpowiedz
@BigDaddyy: No to oczywiste że brak ojca może powodować problemy.
Ale gdzie te badania potwierdzające dużo spędzonego czasu z ojcem przez córkę = brak problemów?
Bo ja z własnego otoczenia znam odwrotne przypadki( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kopyto96: oczywiście, moi starszy wzięli rozwód, jest duża różnica między mną (który miał starego do ~15 roku życia) a bratem (który miał starego do wieku 8 lat). Ja jestem samodzielny, wszystko sam próbuję naprawić, czy to hydraulika, czy to komp, czy to auto, a brat to dwie lewe ręce i łatwo się poddaje.
  • Odpowiedz
Im więcej czasu kobieta spędzała w dzieciństwie z ojcem, tym jest bardziej wartościowa.


@Kopyto96: Mam taką znajomą Katarzynę 23 lata ładna, laska zrobiła sobie prawo jazdy, zrobiła sobie prawo jazdy na motor, skończyła lotnicze w Dęblinie, zarobiła w Niemieckiej fabryce VW i kupila sobie relatywnie świeże bmw serii 5 i ona się trzymała z ojcem.
  • Odpowiedz