Wpis z mikrobloga

@PodniebnyMurzyn: bo wyśmiewasz ludzi którzy nie maja wiedzy z tego zakresu. Na #!$%@? to robisz? Nie komentuje obrazka, tylko komentuje twój durny komentarz ktorym sie probujesz podbudować ze to wlasnie ty zauwazyles a reszta to idioci. Zwal se konia to ci przejdzie
  • Odpowiedz
@PodniebnyMurzyn: wrzuciles mnie na czarno, po co mi odpowiadasz w takim razie? i po co mam zglaszac wysmiewanie do moderacji? Jestes w przedszkolu? Mozesz sobie wysmiewac, nikomu nie zamierzam tego zabraniac, ale licz sie z komentarzem oceniajacym, ktorego rowniez nie mozesz mi zabronic.
  • Odpowiedz
jestem niemal pewny, że są tacy ludzie, którzy by z czymś takim do mecha pojechali ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)


@citron: łooo paanie, do wywalenia, to czeba koło nowe, a jak jedno, to trzeba wszystkie 4 kupić, tak się robi, plus 1 zapasowe, mam tu namiar na sklep szwagra, otwarte ma do
  • Odpowiedz
bo wyśmiewasz ludzi którzy nie maja wiedzy z tego zakresu


@Kamael: A jaka tu jest wiedza potrzebna? xD Jeśli ktoś nie ogarnąłby, że koła w jego wozie nie są cienkiego plastiku, to jest zwyczajnie potężnym tumanem xD
  • Odpowiedz