Wpis z mikrobloga

@rolnik_wykopowy: ja p------e, powiem ci tajemnicę. Zawsze jest coś oczywiste dla kogoś kto ma wiedzę z danego zakresu. Zgrywasz kozaka, ale jak bym ci zadał zadanie w którym miałbyś zerowe albo bardzo małe doświadczenia, a w dodatku zadanie, które by cię stresowało ze względu na potencjalne straty przy pomyłce, to gwarantuję, że by poległbyś w 90% przypadków. I nie p-----l że nie, bo taka jest ludzka natura. Tęgie głowy, profesorowie
  • Odpowiedz
@Miszza123: A to już inna sprawa i z tym się akurat zgodzę. Co nie zmienia faktu że dobrze mu w tym wypadku poradził: nie zna się - wynajmij specjalistę.
  • Odpowiedz
@MikiGRU: nie wiem skąd ta wiedza, tym bardziej że napisałem wprost że widzę różnicę tym samym pokazujesz że nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. I ty chcesz wysmiewać kogoś że nie zauważył róznicy pomiedzy felga a kołpakiem. Ziom, czytanie ze zrozumieniem to element wymagany na maturze a w niektórych latach i na testach gimnazjalnych. No patrz jak sie role odwracają.
  • Odpowiedz
@Kamael:

Dlaczego na wykopie jest cała masa ludzi z którymi nie da się prowadzić konwersacji bo są zwyczajnie uposledzeni?

Nie wiedziałeś że to kołpak, przeczytałeś w komentarzach, zesrales się że nie każdy musi to wiedzieć. Później napisałeś jeszcze kilka komentarzy z kijem w dupie aż po gardło. Po czym widać że to cię dotknęło. Jakbyś wiedział od początku że to kołpak to byś się zaśmiał i tyle, ty wybrałeś jakąś
  • Odpowiedz
potrzena jest WIEDZA a nie inteligencja plynna.


@Kamael: Do tego, że koła samochodu nie są przykręcone na plastikowych śrubkach nie potrzeba wiedzy. Tu wystarczy inteligencja.

No chyba że ktoś nie ma wiedzy co to jest plastik i że plastik ma no trochę słabszą wytrzymałość niż stal xd
  • Odpowiedz