Wpis z mikrobloga

@trx87: odnoszę się do waszego narodu, nie jednej osoby stąd liczba mnoga. Wiem że w polsce uczelnie są na niskim poziomie i zachodnim nigdy nie dorównają ale żeby czytać was nie uczyli to już skandal
  • Odpowiedz
przecież samą prawdę mówi xd większość Europejczyków jest przeciwko migracji tylko Unia sobie hula jak jej się podoba, wpuszczają nielegalnych imigrantów a potem się zamykają w bogatych odgrodzonych osiedlach kupionych za europoselska pensje która bodajże niedawno była ujawniona przez jakiegoś e-celebrytę na równa 60000€ miesięcznie xD


@FoolyKewly: gdzie te prestiżowe osiedla są? W Warszawie jest pełno grodzonych osiedli i nie jest to bogate osiedle po prosutu wszedzie jest drogo
  • Odpowiedz
@SocialM_Center: a ja uważam, że to było dosyć słabe wystąpienia. Nie dlatego, że nie zgadzam się z tym co powiedziała Zajączkowska, ale chodzi o formę i dobór słów.

Mówienie coś o "kacu" w sytuacji kiedy wypowiedź musi być tłumaczona na wiele języków powoduje, że to co translatorzy przekażą może mieć odmienne znaczenie niż to jak to brzmi po Polsku. Druga rzecz - mówienie ogólnikami zamiast posługiwanie się danymi. Trzy -
  • Odpowiedz
  • 7
@SocialM_Center: lewak się nauczy, gdy będzie bał się wyjść wieczorem do starbunia, bo mu czarnuchy pod blokiem będą świrować

albo i nie, bo większość z nich to osoby chore umysłowo, wystarczy wspomnieć znanych tutaj gruszkę czy koroluka
  • Odpowiedz
A gdzie są SMSy pani Ursuli von der Leyen z szefem firmy Pfizer, Albertem Bourlą? xD
Czemu śledztwo zostało przesunięte na jesień, żeby nie kolidowało z wyborami? xD
I czemu polski rząd po zmianie władzy na uśmiechniętą, rozpoczął proces wycofywania skargi dot. niejasnych relacji szefowej KE Ursuli von der Leyen z prezesem firm Pfizer?

oby chociaż historia ich osądziła
  • Odpowiedz
  • 2
@SocialM_Center: wolę ją niż klownów typu joński i szcerba, naprawdę chcecie aby do Polski wparowało kilka milionów chłopa z Azji i Afryki? To jest wojna i najazd ja obcych chlopów pewnie większość bez hamulców cywilizacyjnych i jeszcze chcecie to utrzymywać? Dlaczego o tym decydują ludzie którzy nawet nie są w Polsce z których po kadencji robimy milionerów bo mają aż tak wysokie pensje w unioparlamencie
  • Odpowiedz
@lepaq: Z całym szacunkiem, ale Parlament Unijny to był zawsze skansen, gdzie pośród "wypalonych" polityków krajowych, którzy byli wysyłani przez partie by zajmowali stołek to dobierani tam byli albo jacyś krzykacze, przesadni populiści i tak dalej. Parlament europejski to jedna wielka skrajność od lewa do prawa od komuchów do skrytych nazioli.
Z tego co się orientuję choć mogę się mylić, to aktualnie mamy w parlamencie pannę, która zamordowała swojego męża
  • Odpowiedz
Konfiarze wstydu nie mają, że się spuszczają do czegoś takiego.


@Wink: nie chce mi się słuchać tego wystąpienia, ale dziś oglądałem Leszka Millera w poranku tvp info i on wypowiedział się na ten temat, nie powiedział nic złego w sumie dość neutralnie je ocenił, ale dodał, że na końcu ludzie bili jej brawo.
  • Odpowiedz