Wpis z mikrobloga

wyjaśni mi ktoś pewną zagwozdkę w aplikacji #strava ?

przejechałem dziś na #rower 50km w czasie 2 godzin i 14 minut i po tym przejeździe mi strava pokazuje ze ustanowiłem tym mój drugi najlepszy czas na tym dystansie 2 godz i 55 minut, on do tego wlicza też czas kiedy stałem i nie jechałem i trening był auto-zapauzowany?

jestem na 99% ze od kiedy uzywam strava to dzisiaj mam najlepszy czas z moich przejazdów na 50km więc powinno być PR1 i pokazać mi że dziś mam najlepszy czas na 50km a nie drugi, wczesniej mialem czasy w okolicach 2 godziny 30 minut, dość ciężki rower MTB więc może te wyniki nie będą dla większości kolarzy tu oszałamiające ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale dziś trochę przycisnąłem
Ksemidesdelos - wyjaśni mi ktoś pewną zagwozdkę w aplikacji #strava ?

przejechałem d...

źródło: strava gupie jest albo nie rozumiem

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@Ksemidesdelos: te osobiste rekordy są liczone jako czas netto czyli czas samej jazdy.
Całkiem możliwe, że wcześniej robiłeś dłuższą trasę np. na innej trasie 100 km przejechałeś odcinek 50 km w szybszym czasie niż 2h14 min.
Żeby dowiedzieć się gdzie i kiedy to osiągnąłeś, na twoim profilu po prawej pod 'My Stats' pojawiają się rekordy osobiste na danych odcinkach.
  • Odpowiedz
  • 0
@acars to bez sensu, zatrzymuje się porobić zdjęcia i poobserwować przyrodę ale myślałem że statystyki uwzględniają tylko czas jazdy, dziś chciałem je trochę poprawić jakbym wiedział że tak jest to bym nie stawał ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Sprawdziłem na najdłuższym rekordzie na 180 km, gdzie wyszło że najlepsza średnia to ok. 17 km/h. Wiem, że tak wolno bym nie jechał, więc jest to na pewno całkowity czas z przerwami.
Także @acars masz rację. Do tej pory żyłem w błędzie, sugerując się, że to są czasy netto ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Przepraszam za pomyłkę @Ksemidesdelos
  • Odpowiedz