Wpis z mikrobloga

#chwalesie
Właśnie oddałem Pani Ukraince w mcDonalds we #wroclaw na rynku portfel, który zostawiła w łazience.
Różowa poszła siku, wraca i pyta mnie co zrobić jak sie znalazło portfel z dużą ilością gotówki. Mówię, że oddać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zaglądam do środka a tam wszystkie możliwe dokumenty, karty, cała masa gotówki, dolary w setkach, złotówki w setkach i kupa ukraińskie pieniążków.
Wyciągnąłem jakiś dokument ze zdjęciem i zlokalizowałem panią siedząca na parterze z bombelkiem i jakaś koleżanka też z dziećmi. Zapytałem czy mówi po polsku, powiedziała, że nie. Wyciągam jej dokument i pytam czy to ona. W tym momencie zrobiła takiego Pikachu face jakiego w życiu nie widziałem i mówi że tak. Oddałem wszystko a ona stała jak zamurowana z zapłakana twarzą. Nie wiem czy myślała, że ja okradlem ale chyba dobrze zrobiłem co miraski? #czujedobrzeczlowiek
  • 40
  • Odpowiedz
@krzysztof48

@Nowa_Zielonka_ to że oddałeś portfel był bardzo dobrym uczynkiem ale z mojego doświadczenia wiem też że jak ktoś by cię namówił aby kogoś okraść w inny sposób całkiem możliwe że byś się zgodził bo byś myślał że nie okradasz bezpośrednio a jako słup. Ale to już moje doświadczenia w sumie nie moje a znajomych. A mianowicie zatrudnili się ich zadanie polegało na przelewaniu chajsu które wpływa na ich konto
potatowitheyes - @krzysztof48
@NowaZielonka  to że oddałeś portfel był bardzo dobrym ...

źródło: temp_file4482293175224030870

Pobierz
  • Odpowiedz
@Nowa_Zielonka_: to bardzo szlachetne z Twojej strony Mirku, też raz zgubiłem portfel, oddała mi go polska para ale już bez kasy (prawie cała wypłata). Nie zostało zbyt dużo takich jak Ty, wszystkiego dobrego!
  • Odpowiedz
  • 0
@Wychwalany: tak gościu, ucz ludzi znieczulicy byle się nie wychylać przed szereg. Trafisz na takiego #!$%@? z twojej historii to trudno, ale 99% osób będzie bardzo wdzięcznych za oddanie portfela. Gdyby nie op, babka mogłaby już w ogóle nie zobaczyć portfela.
  • Odpowiedz
@Nowa_Zielonka_:

cała masa gotówki, dolary w setkach, złotówki w setkach i kupa ukraińskie pieniążków.

Nigdy nie zrozumiem ludzi którzy mając tyle kasy przy sobie tego nie pilnują, jakbym miał wypchany hajsem portfel to co chwilę bym sprawdzał czy mam go przy sobie ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz