Wpis z mikrobloga

Niestety, europosłanka Konfederacji Ewa Zajączkowska-Hernik sromotnie przegrała zawody w robieniu cyrku w Europarlamencie.

Pokonała ją Diana Iovanovici-Șoșoacă z Rumunii, również zawodniczka skrajnej prawicy, reprezentująca partię S.O.S. România.

Wideo w komentarzu.

https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114881,31154169,skandal-w-parlamencie-europejskim-poslanka-w-kagancu-opuscila.html

#bekazkonfederacji #bekazprawakow #europarlament #ue #uniaeuropejska #rumunia #polityka
lubiepickakao - Niestety, europosłanka Konfederacji Ewa Zajączkowska-Hernik sromotnie...

źródło: cyrk

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lubie_pic_kakao: coraz głupsi ci posłowie z prawej strony. Myślałem, że prym będzie wiodły odłamy Lewicy ale prawaki chcą widać być w tym najlepsi. Zajączkowska też nie wiem po co ten ryj darła skoro większość tam nie zna polskiego i widzieli jedynie wydzierającą się kobietę. Oczywiście kuce podjarane bo to Ewka z konfy i jakże by inaczej ps. nie, nigdy mi nie dygnął na widok Jachiry chociaż na Nią głosowałem i
  • Odpowiedz
Zajączkowska też nie wiem po co ten ryj darła skoro większość tam nie zna polskiego i widzieli jedynie wydzierającą się kobietę.


@#!$%@?: Chciałą by umić angielski i znać ojca pierwszego dziecka xD
  • Odpowiedz
Zajączkowska też nie wiem po co ten ryj darła skoro większość tam nie zna polskiego i widzieli jedynie wydzierającą się kobietę.


@#!$%@?: Ty tak na serio? xDDD Przecież tam jest sztab tłumaczy a każdy na sali ma słuchawki z których leci określone tłumaczenie. Tłumaczą na 23 języki, bo ogólnie w UE jest 24 języki urzędowe.
"Głównym zadaniem tłumaczy ustnych w Parlamencie Europejskim jest wierne przekładanie wystąpień posłów do PE w czasie rzeczywistym
  • Odpowiedz