Wpis z mikrobloga

Jeśli sprawcy to Polacy, to konfunia cichutko siedzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Współczuję tym ludziom z Ukrainy, gdy trafią na takie prymitywne sebixy i karyny z iq szczura wodnego, które się będą znęcać nad nimi psychicznie, albo posuną się o krok dalej jak w tym przypadku.
A jedyne czego oni chcieli, to znaleźć miejsce, gdzie będą znowu czuć się bezpiecznie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#bekazkonfederacji #polityka #bekazpodludzi #ukraina #gorzkiezale
emerald-city - Jeśli sprawcy to Polacy, to konfunia cichutko siedzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wspó...

źródło: 1000002391

Pobierz
  • 47
  • Odpowiedz
@inkill

@emerald-city: w Krakowie #!$%@? się maczetami to codzienność. Podpinanie pod to jakiejś ideologi bo ofiarą był akurat ukr świadczy o braku podstawowej wiedzy. W Krakowie po prostu mieszkają zjeby umysłowe. Ci normalni nie widzą żadnego problemu od kilkunastu lat, więc też są #!$%@? umysłowymi. Zamykam temat.


Potwierdzam, kiedyś jak byłem przejazdem to zaraz za znakiem stał chłop i rozdawał maczety. Jak wyjeżdżałem musiałem oddać innemu chłopu
  • Odpowiedz
@Wink: Czy te opisane przypadki które zamieściłeś na screenie przedstawiają nieprawdę? Czy takich rzeczy nie było? Żeby nie lubić ukraińców wcale nie trzeba być sympatykiem konfederacji, wystarczy z nimi trochę poobcować, zobaczyć jaki socjal dostają na który my musimy się zrzucać, jakie pretensjonalną postawę prezentują.
  • Odpowiedz
@emerald-city
Nie, żebym usprawiedliwiał czyjś atak maczeta (choć w Krakowie to chyba tradycja, więc może to ja tu jestem chamem, który nie potrafi jej uszanować xD), ale wiadomo że zaatakowali go z powodu narodowości? Równie dobrze mogłaby to być kłótnia jakichś mętów, a teraz ktoś robi z chłopa męczennika.
  • Odpowiedz
Jeśli sprawcy to Polacy, to konfunia cichutko siedzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@emerald-city: A co ma z tym wspólnego konfederacja i czemu ma kręcić Małysza jak sprawców złapano i zostaną ukarani. Konfa robi aferę głownie gdy sprawców wiadomego pochodzenia złapać się dziwnym trafem nie udaje mimo nagrań, lub gdy policja robi fikołki z ukrywaniem narodowości sprawców albo magicznie stają się oni Gruzinami.
Chyba że masz ból
  • Odpowiedz
@Nukashine: @kutmen2 @TarnowskiMentor mieszkam w Krakowie, przynajmniej raz w miesiącu gonię ludzi z maczetą, więc chyba mam informację z pierwszej ręki, że regularnie do takich napaści dochodzi. Media o tym milczą, policja obsrana umywa ręce. Na szczęście na sadolu człowieka doceniają
  • Odpowiedz
Tak samo faktem jest to że konfa wzmacnia nastroje anty ukraińskie.


@mleko3-2procent: Nope, to są twoje urojenia. Najbardziej nastroje antyukraińskie wzmacnia pewien komik wsadzony na stołek prezydenta swoją agresywną i wrogą polityką wobec Polski. Na drugim miejscu są sami widlarze panoszący się nam masowo po kraju już 3 rok nie asymilując się, pasożytując na systemie socjalnym, służbie zdrowia oraz całym państwie, piorąc tu brudne pieniądze oligarchów, oraz popełniając masowo przestępstwa
  • Odpowiedz
@emerald-city w Szczecinie więcej ukraińców atakuje Polaków niż na odwrót. Tylko u nas ukraincy używają nożów a nie maczet. Szkoda chłopaka jak szkoda każdej ofiary.
  • Odpowiedz
@inkill: kogo gonisz? Przypadkowych Bogu ducha winnych ludzi? Nie sądzę. To że patusy tną się między sobą to nawet z korzyścią dla społeczeństwa, i nikogo to nie obchodzi.
  • Odpowiedz
dostał maczetą za bycie Ukraińcem w złym miejscu. To fakt nie ideologia. Tak samo faktem jest to że konfa wzmacnia nastroje anty ukraińskie.


@mleko3-2procent: skąd wiesz czym motywowani byli sprawcy?
  • Odpowiedz
dostał maczetą za bycie Ukraińcem w złym miejscu


@mleko3-2procent: no i sam sobie odpowiedziałeś na pytanie. Niech typ wraca do siebie i problemu nie będzie. Jakby dwa miliony Polaków wyemigrowało na Ukrainę, to oni by tam dostawali maczetą po łbie.
  • Odpowiedz
  • 0
@emerald-city jeszcze wojna się nie zaczęła, a już w Krakowie maczety lądowały na głowach PRZYPADKOWYCH ludzi.
Teraz mamy ukrainców i ataki na tle etnicznym nakręcane przez Konfederację.
  • Odpowiedz
@emerald-city: Skąd wiesz czy on też nie jest Sebixem który w Ukrainie kogoś maczetował? Skąd wiesz, czy się nie zgadali, nie pokłócili i nie zaczęli lać? Jak się znalazł w odludnym miejscu z paroma patusami? Jakby był z trzema kolegami przeciw jednemu polakowi to myślisz że by go nie zamaczetował?
  • Odpowiedz
@inkill: konfiarze nieźle fikoły walą. Zrozumcie, debile, że to właśnie tacy jak wy dokładają rękę do takich sytuacji.
  • Odpowiedz