Wpis z mikrobloga

Daily reminder, że DEWELOPERUCHY mają aktualnie 70% narzutu na sprzedawanych nieruchomościach. Po wejściu BK 0% (kredyt na start) ta wartość powinna przekroczyć 100%!
#nieruchomosci
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@affairz: o to super!!! lubie codziennie wstawac z mysla ze moje podatki zasilaja prywatne kieszenie deweloperow mieszkaniowych z okolicy mimo ze ja dzieki temu musze dluzej i ciezej pracowac na coraz drozszy kredyt - to sie nazywa odpowiedzialnosc ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
aktualnie 70%


@affairz: Dlaczego jeszcze się jeszcze nie bierzesz za budowanie? Ba, czego inni nie rzucają swoich biznesów i nie ladują w cegłę. Taki zwrot z kapitału to niespotykane. Biere łopate i sajonara!
  • Odpowiedz
Próg wejścia panie Ferdku


@ukradlem_ksiezyc: Jakisz to próg wejścia dla.dobrze prosperującej spółki? Jak się sprężysz to i ty chałupkę w rok postawisz. Nie pyli się? 70%w rok na czysto.

deweloperów.


@ukradlem_ksiezyc: A #!$%@? mnie oni obchodzą. Tak jak i mieszkaluchy. Niech tylko rząd nie dotuje ich z moich podatków i nie stymuluje mrożenia kasy w betonie. Reszta jest obojętna.
  • Odpowiedz
  • 1
@affairz bzdura, 30% na czysto to bardzo dobry wynik obecnie


@Sujasuja: nie. narzut na czysto wynosi aktualnie ok 70%, dane na podstawie spółek giełdowych. być może mylisz narzut z marżą
  • Odpowiedz