Wpis z mikrobloga

od soboty mam tak uciążliwy kaszel wieczorami, że nie mogę wytrzymać. mam takie ataki, które najczęściej pojawiają się jak idę spać bądź leżę. są tak mocne jakbym miał zaraz zwymiotować. pojechałem na sor, w któryś dzień to ratownik mi przepisał thiocodin i mówił, że przejdzie. dzisiaj wybrałem się do lekarza i stwierdził, że takie objawy mogą być spowodowane krztuścem. miał ktoś z Was podobną sytuację? oprócz kaszlu żadnych innych objawów. pojechałem prywatnie zrobić badania na krztuśca żeby się upewnić i kontynuować leczenie... #zdrowie #choroba #kaszel #krztusiec
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@DaxLer: podobno ostatnio coraz więcej ludzi przychodzi z takimi objawami do lekarza + dużo ludzi robi badania na krztuśca. wygląda jakby się wytworzyła jakaś mała epidemia
  • Odpowiedz
@DaxLer: Ja miałem w kwietniu coś podobnego i też podejrzewam, że to był krztusiec, choć żaden z lekarzy tego nie zasugerował (ale ciężko też dać diagnozę bez badań w tym kierunku).
Zaczęło się od bardzo silnej infekcji, która trwała 2 tygodnie. Nie wiem czy kiedykolwiek przez ponad 30 lat rozłożyło mnie aż tak bardzo jak wtedy - bardzo gęsta wydzielina zalepiająca zatoki i uszy do tego stopnia, że jeszcze kilka
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@klamkaodokna lekarze nie potrafili mi pomóc, przepisałem się do innej przychodni i idę we środę do innego lekarza. kaszel dalej męczy, ale już nie z taką częstotliwością jak kiedyś. dalej mam ataki takie jakbym miał zaraz bełta walnąć, ale są one rzadsze niż wcześniej. Na krztuśca wynik wyszedł negatywny, covid tak samo. Męczy mnie już ten kaszel z 4 tydzień. Dodatkowo od dwóch dni mam lekki ból z lewej strony pleców.
  • Odpowiedz