Wpis z mikrobloga

Snapdragon 732G jest dużo mniej wydajny niż Snapdragon 888? Będzie zauważalna różnica w prędkości i płynności działania? Mam na myśli dokładnie

Xiaomi Redmi Note 10 Pro

i

Asus Zenfone 8


I druga sprawa to nakładka na system. Czy fakt, że Asus ma praktycznie czystego androida bez nakładek sprawia, że telefon zawsze działa szybciej niż ten z nakładkami (np. MIUI albo HyperOS)?

#smartfony
#xiaomi
#smartfon
#android
#telefony
  • 5
  • Odpowiedz
Będzie zauważalna różnica w prędkości i płynności działania? Mam na myśli dokładnie


@drummish: O ile masz pamięć UFS, to nawet 5 letni telefon będzie szybki. Rok temu miałem Pixela 4 z 855 i śmigał.

Czy fakt, że Asus ma praktycznie czystego androida bez nakładek sprawia, że telefon zawsze działa szybciej niż ten z nakładkami (np. MIUI albo HyperOS)?


Nie ma wolniejszego gówna niż MIUI. No może oprócz EMUI ( ͡
  • Odpowiedz
  • 0
@L3gion: Zenfone 8 ma UFS 3.1 a Xiaomi UFS 2.2.

Nie ma wolniejszego gówna niż MIUI. No może oprócz EMUI ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A... czyli to jednak będzie mulić. Redmi Note 10 Pro ma właśnie to MIUI.
  • Odpowiedz
O ile masz pamięć UFS, to nawet 5 letni telefon będzie szybki. Rok temu miałem Pixela 4 z 855 i śmigał.


@L3gion: Pixel 4 to akurat zły przykład bo nie dość, że jest to smartfon od Google który ma kompletnie czysty system bez żadnych śmieci to jeszcze snapdragon 855 jest jakieś 35-40% wydajniejszy od 732G. 732G to jest aktualnie słabizna na poziomie Mediateków Helio G90T. On nawet nie wyrabia z
  • Odpowiedz