Wpis z mikrobloga

Nie jestem w gronie tych, którzy narzekają na line up, ale jedynie mi szkoda, że na 30-lecie nie zrobili jednego dnia festiwalu więcej. Niedziela z polskimi legendami by była niezła i Illusion, Acid Drinkers, trochę reggae na scenie.

#woodstock #polandrock
  • 9
  • Odpowiedz
@Vanlid: Brzmisz jak hejter oni tez chcieli metallice ale była zajęta ( ͡° ʖ̯ ͡°), ale tak hunter, łydka, nocny, Illusion, luxtorpeda wszyscy byli na woodzie i fajnie jakby na 30 lecie się pojawiki
  • Odpowiedz
Ja narzekałem do pewnego momentu. Ale jak się pomyśli o cenie jaką trzeba za to wszystko zapłacić, to narzekanie przeszło. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Huck9: Mi ogólnie polska część line-upu leżała dużo bardziej rok temu, zespoły które lubiłem a dodatkowo do tamtej pory nie byłem na koncercie żadnego z nich. No a poza tym też brakuje mocnego zawodnika. Wiem, że luba to by Nightwish chciała ale ci aktualnie koncertów nie grają. A co ciekawe do tej pory też nie byli na festiwalu... I tutaj myślę, że mogli się po prostu nie dogadać.

No i
  • Odpowiedz
@andrzej-sykstus-iwanski: No właśnie tutaj zdania też są podzielone czy lepiej czy gorzej. Ta płyta poprzednia taka trochę średnia, pierwszy singiel z nadchodzącej płyty już wygląda lepiej ale to poczekam na całość. Epica mi też podchodzi choć ich poznałem dopiero szykując się na festiwal.
  • Odpowiedz