Wpis z mikrobloga

@spinor: co? nikt, nigdy tak nie napisał, każdy wiedział że nie ma najmniejszych szans nawet na 200mln za Q2, pisałem tu kilka dni temu że obstawiam poniżej 150mln nawet. I to nie zmienia faktu, że przy takich wynikach masz znowu około 5zł dywidendy w przyszłym roku, rzeczywiście kurs powinien spaść na 30. Co roku to samo się tu dzieje, co za ludzie :D
  • Odpowiedz
@Hazzy90: juz inni informowali, że przez Euro 2024 część kasy poszła na obstawianie meczyków i zaraz poleci na Olimpiadę.
Zawsze Q2 było gorsze od Q1. Widac to ładnie w poprzednim roku. Najpierw spadek po infie z Hiszpanii a później dołek pogłębił się po raporcie za Q2. W tym roku owieczki pewnie znów sie nabiorą.
  • Odpowiedz
@golomb13: bardziej denerwuje mnie ta cisza ze strony pana Omara. Wzięliby coś uspokoili ulicę. No i denerwują mnie też tą ciszą z tym ike/ikze. Lubię robić kółeczka na amerczyce ale robię sobie cały czas przez to nieprzyjemne zdarzenia podatkowe a tego nie chce. Muszą również pokazać kierunek w jakim chcą zarabiać hajs bo to cfd pewne nie jest. Oby tam pracowali nad tym... bo jak mają jakiś pomysł i go
  • Odpowiedz