Wpis z mikrobloga

@WielkiNos: Jakby ktoś posłuchał komentarzy jakie kobiety rzucają na zamkniętych grupach to też by mu orientacja opadła. Julka nie ogarnia życia i myśli że jej podwójne standardy są lepsze od czyichś.
  • Odpowiedz
tu są. Też wiocha, ale nie aż taka.


@WielkiNos: Na zamkniętych grupach, gdzie wszystkie się znają. Kobiety bardziej dbają o swój wizerunek publiczny niż mężczyźni, ale w środku pomysły mają podobne.
  • Odpowiedz
@WielkiNos: widząc zdjęcie, na którym jest jedno wielkie dupsko co według ciebie mam innego napisać niż "fajna/niefajna dupa"? XD Zaraz pewnie napiszesz że nic, to idąc tym tokiem po co w ogóle cokolwiek komentować? Nie uważam, że to co oni wypisują jest normalne, ale umówmy się, same sobie to robią wrzucając takie zdjęcia ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@WielkiNos: no ja tam widze akurat ten sam poziom wiochy, to że używają mniej wulgarnych/bezpośrednich słów to nadal sprowadza sie to do spermienia i cimcirimci
  • Odpowiedz
@WielkiNos: @wiedzminyo @kam966 W pełni się zgadzam z WielkiNos (zwłaszcza z komentarzem o ocenianiu wszystkich kobiet), ale tacy ludzie sami się nie robią. Wiem to jako że sam kiedyś tak się zachowywałem. Podziękujcie samotnym matkom, ojcom z pipami zamiast jajami, lewicy i kościołowi katolickiemu (a co za tym idzie, polskiej kukoldzkiej tradycji, co jest jednym z odprysków tejże). To powiedziawszy, trzeba tępić i 0pluwać tego typu zachowanie, bo
  • Odpowiedz