Wpis z mikrobloga

Lekarz medycyny pracy to sztucznie utworzone stanowisko żeby wyciągać pieniądze od ludzi. Czy komuś z was taki lekarz nie dał zaświadczenia do nowej pracy? To powinno być zlikwidowane albo jak już to pielęgniarka powinna wystawiać taki kwit. Sztuczny tłum robię w placówce a gość który ma mnie przyjąć powinien w tym czasie ludziom pomagać zamiast takimi bzdurami się zajmować. #medycyna #pracbaza
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dawidfischer4 wyobraź sobie że u mnie w firmie robisz pełne badania krwi, prześwietlenie, cukier, ciśnienie i pół godzinna męczarnia z doktorską i tak zdążą się, że nie podpisuje ludziom z nadciśnieniem lub złymi wynikami do czasu aż nie dostarcza od lekarza rodzinnego papierka, że podjęli leczenia. Tak samo jak chcesz mieć papier na prowadzenie auta służbowego to badania u okulusty musza być dobre.
  • Odpowiedz
@dawidfischer4 jak ktoś w Warszawie jest ślepy i głuchy i chce pracować przy maszynach od których zależy ludzkie życie to polecam przychodnie izis. Tam ludzie nawet grupami wchodzą do lekarza po podpisy.

Patologia straszna ale z drugiej strony żałuję że sam nie zostałem takim lekarzem. Potok pieniędzy.
  • Odpowiedz