Wpis z mikrobloga

#p0lka #logikarozowychpaskow #rozowepaski #tiktok #socialmedia #p0lki #redpill #blackpill

Dlaczego content większości dziewczyn na tik toku to dosłownie czytanie czatu? Już chyba piąty raz w ciągu kilku minut mi się pojawił taki live. Zachowanie typu: ja siedzę a wy mnie zabawiajcie i wysyłajcie gifty a ja łaskawie wam może podziękuję 😌
mr-dawid - #p0lka #logikarozowychpaskow #rozowepaski #tiktok #socialmedia #p0lki #red...

źródło: temp_file6752415244054617001

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@theOstry przykre jak faceci w komentarzach dwoją się i troją aby zostali zauważeni. To wszystko tylko dla kilku sekund atencji? No bo chyba nie spodziewałem się jakiejś wysublimowanej odpowiedzi ze strony prowadzącej transmisje 🤭
  • Odpowiedz
  • 0
@Tja88 oj tam wejdę sobie raz wieczorem na kilka minut. W zakładce dla ciebie mi się głównie memy o wojtku goli pokazują więc nie jest tak źle
  • Odpowiedz
Dlaczego content większości dziewczyn na tik toku to dosłownie czytanie czatu?


@mr-dawid: Dla tego, że większość z nich swoją osobą nie ma totalnie nic innego do zaoferowania, nic nowego. Ale za to oczekują traktowania siebie jako tych w centrum uwagi podziwianych oraz chcą być jak popularne influencerki/osoby.
  • Odpowiedz
@mr-dawid: tik tok to chiński rak mający na celu robienie przyglupow z młodzieży tzw zachodu. Content na tik toku w chinowni jest moderowany i zupełnie inny, tik tok to rozrywka dla najsłabszych umysłów
  • Odpowiedz
  • 0
@WyzwolonaPodrozniczka o nie to straszne, obejrzałem przez 30 sekund lajva jakiejś różowej nie komentując ani nie wysyłając żadnego donejta. Przecież to kompromitacja!!! Aby hejtować jakieś zjawisko najpierw wypada się z nim chociaż trochę zapoznać więc poświęcam się tu dla was a wy mnie jeszcze obrażacie
( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz