Wpis z mikrobloga

Daliscie kiedys, albo dalibyście dobrą opinie lub 5 gwiazdek na facebooku lub google pod swoim nazwskiem, dla biznesu znajomego waszego znajomego lub kogos z rodziny?

Pytam, bo kuzyn mnie poprosiul zebym dal 5 gwiazdek dla jakiejs nowej kawiarni jego znajomego(podejrzewam ze ogarnia mu marketing, bo sie na tym zna i przy swoim graficznym biznesie tez tak pisal po ludziach,), ale średnio mi sie widzi podpisywac pod biznesem kogos kogo nie znam, tylko dlatego ze chce mu pomoc moj kuzyn, ale z drugiej, nie wiem, moze nie powienienm robic z tego problemu i dac te 5 gwiazdek, mimo ze nie znam tych osob?

#pytanie #facebook #socialmedia #marketing #rozowepaski #niebieskiepaski #kiciochpyta
  • 13
  • Odpowiedz
@essos: to zamów kawę i oceń zgodnie z tym jak zostaniesz obsłużony. Dołożysz się parę złotówek komuś do biznesu na starcie, wypijesz być może niezłą kawę i z czystym sumieniem wystawisz ocenę. Same plusy
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@cyconiusz Ta, nie dość że dam mu dobrą opinię to jeszcze będę wydawał pieniądze na coś czego nie potrzebuje(ceny ma chyba od 60zl) a to wszystko dla nieznajomego. Dałem mu samo 5 gwiazdek bez opini
  • Odpowiedz