Wpis z mikrobloga

Cóż. Mam wrazenie, ze jednak wszyscy daliśmy się nabrać w tym calym wyścigu po koryto.
Jednak okazuje sie, ze przy tych wszystkich partiach pis jednak lepiej realizował swój program wyborczy.

Teraz doplaty dla deweloperow, osmieszenie sie na arenie międzykontynentalnej ze w polsce zatrzymali posla ktory ma unijny immunitet.

Z wielko przykroscia jako wykop mozemy wspolnym glosem powiedziec, ze dajemy temu rządowi czerwona kartkę.

I trzeba jednak odkurzyć tag #mimowszystkopis
Bo to robi obecna władza, przeczy temu wszystkiemu o czym sama mówiła w kampanii

#sejm #polityka #rzad #inflacja #nieruchomosci #pieniadze #pracbaza #polska #uniaeuropejska

Czy dajesz obecnemu rządowi czerwoną kartkę?

  • tak 50.5% (98)
  • nie 49.5% (96)

Oddanych głosów: 194

  • 15
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@IkdapS_ ale ceny i tak poszly w gore o kilka kola za m2 w miastach wojewodzkich jak w ogole pojawil sie ten pomysl, w niektorych przypadkach mieszkania o 100-200k w gore poszly
  • Odpowiedz
@Milo900:

I trzeba jednak odkurzyć tag #mimowszystkopis

Nigdy. Przyznaję, że obecna koalicja #!$%@?ła w #!$%@? z tym drugim immunitetem i bk0%, ale PiS jest dla mnie o wiele gorszą alternatywą. Ja najpewniej przestanę chodzić na wybory, jak tych kompromitacji będzie więcej albo jakoś się skuszę i zagłosuję na Konfederację. Na PiS nigdy.
  • Odpowiedz
@Milo900: Czyli że znowu jakieś wybielanie PiS który wywołał 39% inflacji w 4 lata a potem uchwalił BK2% (nie zaproponował, ale wprowadził w życie) który podniósł ceny o 30% r/r i do którego będziemy dopłacali 10 lat dla 100k kredytów?
  • Odpowiedz
@Milo900: cóż, pogłaskali po główkach, wyjaśnili że kto z nimi to inteligencja i specjalista, a kto przeciwko to patologia i półgłówek, na koniec puścili kilka dowcipnych puent rudego i ciężko było nie głosować... W 2007 bałem się że PO nie będzie realizować programu. W 2015 bałem się że PiS będzie realizował swój program. W 2023 już się nie bałem. Wiedziałem. Ale się łudziłem...
  • Odpowiedz
ale i tak ceny #!$%@? przed ewentualnym glosowaniem, takze i tak #!$%@? wielu mlodym ludziom ktorzy chcieli kupic wlasny kwadrat


@Milo900: Tak, ale to sztucznie. Rynek tak niestety reaguje. W takich bumpach i tak ceny spadają po jakimś czasie. Dopiero jakby wlazł ten bezpieczny kredyt, to napędzi się popyt, i wtedy ceny wzrosną na stałe.
  • Odpowiedz