Wpis z mikrobloga

Dopisujcie :D

Troli i sekciarzy ryżego pozdrawiam i nie zapraszam do hejtowania, bo od razu usuwam. Polecam dalej się spuszczać pod postami tuska i giertycha w swoich spędach "gigachadów".

Lista się przyda w sprawie mojej wizji przyszłości, która ma minimum 80% szans na realizację :D -> POST
Już teraz dowiedzieliśmy się, że wice Donalda Trumpa jest genetycznym przeciwnikiem ryżego i jego metod, a więc po uzyskaniu władzy (co już pewne) ustawi ryżego do piony, a wymiar sprawiedliwości zrobi resztę. Szkoda, że nie mamy KS za zdradę... ale dożywocie dla zdrajców też mnie ucieszy.
#zamach #trump #usa #biden #wojna #rosja #ukraina #putin #polityka #polska #bekazpodludzi #bekazlewactwa #tusk #cpk
artur-klocek - Dopisujcie :D

Troli i sekciarzy ryżego pozdrawiam i nie zapraszam do ...

źródło: obraz

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@artur-klocek: Jak ktoś ma chęć i czas to niech krótko i merytorycznie wyjaśni OP'owi każdą z tych "afer", bo to aż się prosi, żeby je wyjaśnić. Ja jednak nie mam zbytnio czasu i pozwolę sobie skrócić moją wypowiedź do afery nr.4. A więc, drogi OP'ie, gdzie masz wiarygodne źródło, że Tusk zgodził się/podpisał pakt migracyjny? Podkreślam słowo WIARYGODNE, czyli takie źródła jak Republika, wPolityce czy Niezależna odpadają.
  • Odpowiedz
@Koziom:

Pod koniec ubiegłego roku hiszpańska prezydencja w Radzie UE poinformowała, że przedstawiciele krajów członkowskich UE, Parlamentu Europejskiego i Komisji Europejskiej "osiągnęli porozumienie w sprawie głównych elementów politycznych" paktu w sprawie azylu i migracji. "UE spełnia swoją obietnicę poprawy systemu azylowego i migracyjnego" - oświadczył wówczas hiszpański minister spraw wewnętrznych Fernando Grande-Marlaska Gomez.


No chyba tam w grudniu był jego sobowtór
  • Odpowiedz
@Koziom: Nie interesuje mnie analiza pachołków od dezinformacji, szczególnie tak aktywnych w czasach kowidu, gdzie dowodzili słuszności oczywistych kłamstw. W grudniu rządy poszczególnych państw, zgodziły się na ten pakt i nawet sam tusk ogłosił, że jest tak silny, że jeszcze go pozmienia. To, że głosowali później inaczej, to inna rzecz i "musztarda po obiedzie", choć to dziwne, bo twierdził, że to korzystne dla Polski
  • Odpowiedz
usuwa posty jest zwykłym klocem


@NowyStaryMirek: Oczywiście, że już wygrał, tu nie ma się co spierać, Trump to 47 Prezydent USA i już trzeba się na to przygotować.

Co do usuwania, zauważ pewien fakt, że zaznaczyłem to w swoim poście i mam już dość troli giertycha, czy innych, których jedynym argumentem jest "szmatecki", onuca, czy inna modna w tej farmie inwektywa. Niech się sami taplają w tym gównie, a mi dają spokój - to uczciwa
  • Odpowiedz
@artur-klocek niczego jeszcze nie wygrał i wątpię żeby mu się udało, nawet mimo takich ruchów. Pokazał zbyt wiele razy, że nie jest zdrowy na umyśle. Poza tym, jesteś wrogiem Polski? Trump to najgorsze co może być dla naszego kraju.
  • Odpowiedz
Poza tym, jesteś wrogiem Polski?


@NowyStaryMirek: Muszę się tobie przyznać, że nie jestem obywatelem USA i nie ja głosuję, ale pomimo to, nie uważam, aby był wrogiem naszego kraju. Powiem więcej, jego kandydat na wice, zauważa trafnie, że w Polsce jest przeprowadzany atak na demokrację po zmianie władzy. Jestem pewien, że nie zostawi tego, gdy dojdą do władzy.
  • Odpowiedz
@artur-klocek ogólnie to nie znam się ale się wypowiadam. Czytam wykop i staram się uśredniać. Obejrzałem też Cejro. Szanuję ludzi, którzy są sobą i nie chwieją się jak wiatr zawieje. Ten zamach wydaje mi się tak bardzo nieprawdopodobny i ma tyle dziur, że aż niemożliwy.
  • Odpowiedz