Wpis z mikrobloga

Jedyną walkę sportowca z influencerami jaką chetnie bym zobaczyl to walka Włodarczyka z Bandurkom i jego ojcem, co rundę zmiana - czyli by to łącznie trwało z 30 sekund, razem z liczeniem.

Przeciez ten Diablo powiedzial prawde, ze rozwalilby tego Bandure jedna reka, a ten jego ojciec startuje o to do niego xD. Chlop podobno jest trenerem boksu od kilkunastu lat, a nie widzi przepaści pomiedzy emerytowanymi bokserami, a jego synem. Przeciez gdyby Adamek nie dostal pewnie wytycznych od organizacji, ze ma nie zabic tego Bandury, za odpowiednią oplatą, bo wicie rozumicie, kabaret bandżi, dzieci, loteria, to Bandura by lezal i kwiczal juz w pierwszej rundzie. Szczegolnie to bylo widac pod koniec ostatniej rundy, jak sie nasz kabareciarz obudzil i chcial sie bic, Adamek mu pokazal, ze jedyne co moga zrobic na powaznie to 0,7 litra spirytusu, bo tak to moze go szybko znokautowac.

Wezmy pod uwagę, że Adamek to ma 47 lat, a Diablo 43, plus Wlodarczyk jest szybszy od Adamka, jego walki zawsze byly nudne, ale moge zaryzykowac stwierdzenie, ze jest jednym z najlepszych jak nie najlepszym technicznie polskim piesciarzem, jest szybszy i lzejszy od Tomasza Dolara Adamka, pocelowałby tego Bandurę najpierw na schaby, a potem jakby ten opuscil rece to wsadzilby mu strzała w szczeke i ten by lezal. No niesamowite mniemanie ma to cale Bandżi o sobie.

Pewnie sie to nie zdarzy, ale chcialbym to zobaczyć. Rekawice oczywiscie meksykańskie. Wlodarczyk od lat narzeka, ze zrobil blad, ze nie dorobil sie na boksie zawodowym i kase przepuszczal, wiec wystarczyloby mu jeszcze doplacic elegancki bonusik za skonczenie przewodniczących KC Bandżi w pierwszej rundzie i mielibysmy pewnie najbardziej efektowne nokauty we freakach w historii, o ile ojciec Bandury by wyszedł do Włodarczyka, po tym jakby zobaczyl co zrobil z jego synem.
#famemma
Dawul - Jedyną walkę sportowca z influencerami jaką chetnie bym zobaczyl to walka Wło...

źródło: bandura-2

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Dawul: Ale z jakiej racji ten Bandura ma dostawać takie wielkie walki teraz? Co to jest, polski Jake Paul? Jeszcze powiedzmy gdyby położył Adamka, albo stoczył wyrównaną walkę. A wszyscy wiemy jak było.
  • Odpowiedz
  • 2
@SmartCheetah: no nie wiem, bo to wyglada na w miare prawdziwy konflikt. Podejrzewam, że Bandurę ta wypowiedz Wlodarczyka bardzo zabolała i powiedział o tym ojcu.

To są freaki uguem, a nie sport, wiec mam gdzies jakies rekordy, przegrane, wygrane. Tam maja byc realne emocje.

Zobacz na tego Bandurę, jak on przeżywal te walke z Adamkiem, jakie on ma ego, jak on sie pewnie poczul w tej ostatniej rundzie, bo wydawalo
  • Odpowiedz
@Dawul: ok, jeżeli ludzie chcieliby go oglądać to spoko. Ja o istnieniu Bandżi dowiedziałem się na tagu famemma, a samego Bandury nie rozróżniałem z Kubańczykiem, bo są w c*uj dla mnie podobni :) To już prędzej ciekawi mnie walka Załęckiego, która pierwszy raz nie będzie mismatchem, nie licząc tej z Kwiecińskim.
  • Odpowiedz
@Dawul: ja zawsze myślałem, że tym łakom z bungee o------o i myślą, że są c--j wie kim, ale słuchając starego wczoraj to śmiało stwiewrdzam, że młodzi to c--j przy nim ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz